Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Darbo teisės konferencija verslui Tauragėje „Kaip nepralaimėti darbo ginčų“

    Lapkričio 22 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas (ang. Enterprise Europe Network), jau antrą kartą šiais metais surengė konferenciją verslui Tauragėje. Šį kartą dėmesys skirtas darbo teisės temai - „Kaip nepralaimėti darbo ginčų“.

     Konferencijos metu verslo atstovams pristatyti įmonės vadovų darbo santykių reglamentavimo ypatumai, darbo sutarties nutraukimas ir praktikoje kylantys ginčai, darbdavių klaidos ir sprendimai joms išvengti. Išskirtinis dėmesys skirtas konfidencialios informacijos ir nesąžiningos konkurencijos tematikai. Lektoriai išsamiai pristatė būtinus žingsnius, siekiant apsaugoti įmonės konfidencialią informaciją ir patarė ką daryti, norint išvengti nesąžiningos konkurencijos versle.

     Renginio pranešėjai – rūmų nariai, advokatai dalinosi savo patirtimi bei patarimais, su kokiais iššūkiais darbdaviai susiduria savo įmonės veikloje bei kaip juos sprendžia, pateikiant įvairius teisinių ginčų pavyzdžius.

     Sveikinimo žodį renginyje tarė Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinio direktoriaus pavaduotoja Vida Kažuro, renginyje pranešimus skaitė: advokatė Julija Viktorija Flis (advokatės J. V. Flis kontora), advokatas, partneris Rolandas Gyvis (advokatų kontora „Žlioba & Žlioba“), advokatė Indrė Butvilė (advokatės I. Butvilės kontora), advokatė Greta Motiejūnienė ir advokatė, partnerė Regina Derkintytė – Kaupienė (advokatų profesinė bendrija „Averus“).

     Pasak Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinio direktoriaus Viktoro Krolio, darbo teisės tema visuomet yra aktuali ir sulaukia didelio verslo atstovų dėmesio, tad planuojama darbo teisės konferenciją surengti ir Klaipėdoje kitų metų pavasarį.

Konferencijoje dalyvavo 34 verslo įmonių atstovai.

Susisiekime
Captcha