Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Lietuvos eksporto prizas - ir klaipėdiečiams

   Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA) paskelbė kasmetinius „Lietuvos eksporto prizo“ ir „Lietuvos metų verslininkės“ apdovanojimų laimėtojus. Konkursas parodė, kad nepaisant pandemijos nulemtų iššūkių, per pastaruosius metus Lietuvos verslas drąsiai ieškojo naujų rinkų, investavo į su automatizavimu bei tvarumu susijusius sprendimus.

   „Lietuvos eksporto prizas“ skirtas AB „Limarko laivininkystės kompanija“. Visas pajamas eksporto rinkose uždirbanti bendrovė praėjusiais metais augo 6,6% iki 13,3 mln. EUR. Prie kompanijos plėtros prisidėjo įsigyti du laivai-refrižeratoriai, dažniausiai dirbantys Atlanto vandenyne. Praėjusiais metais „Limarko“ konteineriniame laive „Sonata“ buvo sumontuota naujausius aplinkosaugos reikalavimus atitinkanti balastinių vandenų valymo sistema, o šiemet į tokių priemonių diegimą dar penkiuose laivuose bendrovė planuoja investuoti apie 1,5 mln. EUR.

   Asociacija skyrė ir „Darbo žvaigždes“ – dar 1939 m. įsteigtą apdovanojimą Rūmų nariams – regionų verslininkams ir darbuotojams, savo idėjomis ir veikla reikšmingai prisidedantiems prie verslo sąlygų šalyje gerinimo. Šiemet šis garbės ženklas skirtas Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariui, „Šiaulių banko“ Klaipėdos regiono vadovui Gražvydui Šimkui. 

   Pasak LPPARA prezidento R.Varkulevičiaus, Lietuvos verslas pandeminiais metais demonstravo veržlumą ir drąsą – išsprendus netikėtai užgriuvusius saugumo ar tiekimo iššūkius, buvo drąsiai ieškoma naujų galimybių, rinkų ir procesų.

   Planuojama, kad apdovanojimai bus įteikti "gyvai" Vyriausybėje, kai tik leis epidemiologinė situacija.

Susisiekime
Captcha