Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

II-oji Klaipėdos regiono plėtojimo konferencija

   Spalio 1 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su rūmų nariu, advokatų kontora „SPC Legal" surengė II-ąją Klaipėdos regiono plėtojimo konferenciją.

   Antrą kartą rengiamoje konferencijoje buvo kalbama apie investicijas į nekilnojamąjį turtą Klaipėdos mieste, rajone ir Palangoje bei Kuršių Nerijoje. Lietuvos banko atstovas Jokūbas Markevičius pabrėžė, kad didėjanti infliacija yra laikinas procesas, vykstantis dėl brangstančių žaliavų, tačiau jau kitąmet numatomas lėtesnis kainų augimas. Šiuo metu Lietuvoje pasiektas istoriškai didelis aktyvumas NT rinkoje, atsiradęs dėl augančios perkamosios galios ir būsto poreikio. Žmonės ieško, kaip įdarbinti pinigus, pasipelnyti iš numanomo kainų augimo.

   Regimantas Kacevičius, įmonės „Colliers international Advisors" partneris apžvelgė Klaipėdos regiono industrinio nekilnojamojo turto rinką ir plėtrą. Lektorius pabrėžė, kad auga gamybinių projektų dalis Klaipėdos rinkoje, ir kad prie to daug prisideda esami rinkos dalyviai.  

 Renginio partnerio, advokatų profesinės bendrijos „SPC Legal" advokatas Povilas Karlonas pristatė "Žaliojo koridoriaus" veiklos sritis ir esminius momentus, investuotojamas keliamus reikalavimus bei teikiamą naudą.

   „VMG Technics" direktorius Mantas Leknius pristatė didžiausią investicinį projektą Klaipėdos rajone, buvusio aerodromo teritorijoje, kuris į Klaipėdos regioną atneš beveik 30 mln. EUR.

   Donatas Bulvydas, „Ober-Haus" Klaipėdos biuro pardavimų vadovas pristatė Klaipėdos miesto gyvenamųjų namų būstų rinką. Jis pabrėžė, kad naujos statybos būstams gyventojai dažniau renkasi šiaurinę miesto dalį, čia pradedami statyti naujų daugiabučių gyvenamųjų namų kvartalai. Itin padidėjusius būsto pardavimus Neringoje ir Palangoje paskatino pandemija. Ateityje didžiausią įtaką būsto kainoms turės šie faktoriai: tolimesnė pandemijos eiga, statybinių medžiagų kainų stabilumas, antrojo būsto finansavimo sąlygų politika, tvari tolimesnė kurortinio NT plėtra.

  Konferenciją apibendrino ekspertų diskusija „Kokių investicijų reikia Klaipėdos regionui, siekiant išlikti augančiu ir konkurencingu?“. 

   Renginyje „gyvai“ dalyvavo 36 dalyviai, nuotolinę transliaciją stebėjo 1600 asmenys. Tiesioginė konferencijos transliacija vyko socialiniame tinkle „Facebook", Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų, portalų „Atvira Klaipėda", „Klaipėda, aš su tavim", „Klaipėda gyvai" paskyrose.

Renginio vaizdo įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=Cq4clMsYvRE.
Nuotraukų galerija: https://www.kcci.lt/lt/nuotrauku-galerija/.
Lektorių pristatymai: https://www.kcci.lt/lt/lektoriu-pristatymai/.

Susisiekime
Captcha