Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Čikagą (JAV) visų verslo sričių įmonėms, dalyvaujant tarptautiniame verslo forume „NALB Forum“

   Birželio 3 – 11 d. įvyko Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuota verslo misija į Čikagą (Jungtinės Amerikos Valstijos), kurioje dalyvavo 8 įmonių atstovai. Pagrindinis verslo kelionės tikslas – dalyvauti antrajame Šiaurės Amerikos – Lietuvos verslo forume, kuris vyko birželio 7 – 8 d.

   Iš viso Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai (Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių) į lietuviškiausią JAV didmiestį atvežė 30 įmonių atstovų. 

   Verslo misijos metu įmonių atstovai taip pat lankėsi vietinėse transporto, inovacijų įmonėse, kurių vadovai pristatė įmonių veiklą, parodė inovatyvius įrenginius, robotus, kuriuos pritaiko įmonių veikloje, taip pat pasidalino verslo vystymo JAV subtilybėmis ir savo patirtimi. Taip pat Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų delegacija kartu su susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovu Algiu Lataku lankėsi Pasaulio lietuvių centre. Susitikimo metu buvo pristatyta organizacija bei jos veikla.

   Dvi dienas vykusiame Šiaurės Amerikos – Lietuvos verslo forume, kuriame dalyvavo apie 400 verslo ir politikos atstovų iš Lietuvos, JAV ir Kanados, buvo galima ne tik gyvai išgirsti Ekonomikos ir inovacijų ministrės A. Armonaitės, susisiekimo ministro M. Skuodžio pristatymus apie Lietuvos ekonomikos pasiekimus ir galimybes šalyje, įžvalgas ir naujienas apie transporto sektorių Lietuvoje, bet ir pasimokyti iš praktinių pavyzdžių, kuriuos pristatė JAV rinkoje jau veikiančių verslo įmonių vadovai.

    Verslo misijos dalyviai pabrėžė, jog naudingiausia kelionės dalis – individualūs susitikimai ir bendravimas, pasikeitimas kontaktais su renginio dalyviais, su kuriais tikimasi ateityje pradėti bendradarbiauti.

   Klaipėdos rūmų verslo misija surengta pagal rūmų administruojamo projekto "Vakarų Lietuvos regiono įmonių eksporto rinkų paieška ir plėtra", paramos verslui priemonę "Naujos galimybės. LT", pagal kurią reikalavimus atitinkančioms įmonėms bus kompensuota dalis kelionės kaštų. 

Verslo misijos akimirkos čia.

Susisiekime
Captcha