Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Klaipėdoje – verslo susitikimai su Lietuvos diplomatais

   Birželio 3 d. Klaipėdoje lankėsi 74 Lietuvos Respublikos diplomatai, atsakingi už mūsų šalies ekonominių ryšių 41 užsienio valstybėje plėtrą. Renginį organizavo Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Klaipėdos laisvoji ekonominė zona ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

   Rūmams buvo patikėta organizuoti individualius diplomatų ir naujų eksporto rinkų savo gaminiams ar paslaugoms ieškančių verslo įmonių susitikimus (G2B).

   Susitikimuose su Lietuvos diplomatais dalyvavo 38 Klaipėdoje, Tauragėje, Kretingoje, Palangoje, Skuode veikiančios įmonės. Tarp jų – daugiausia gamybos įmonės, kurios pasinaudojo galimybe per keletą valandų aptarti savo eksporto galimybes ne į vieną, o keletą šalių. Iš viso surengti 167 individualūs susitikimai. 

   Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, rengdami individualius susitikimus, pastebi, kad pastaruoju metu įvyko ir eksporto rinkų pokyčiai. Klaipėdos regiono verslas tebesidomi tokiomis tradicinėmis Europos šalių rinkomis kaip Vokietija, Norvegija, Nyderlandai, tačiau didelio populiarumo sulaukė susitikimai su diplomatais, dirbančiais Airijoje, Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Susisiekime
Captcha