Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo konferencijoje - apie regiono plėtrą ir problemas

   Spalio 26 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network) surengė IV – ąją kasmetinę Klaipėdos regiono plėtros konferenciją.

   Pasak rūmų generalinio direktoriaus Viktoro Krolio, verslo konferencija skirta Klaipėdos regiono plėtros potencialui ir turimoms ar planuojamoms ambicijoms aptarti, sužinoti apie artimiausius pokyčius žemėtvarkos, statybų reguliavimo ir pajūrio saugomose teritorijose. Be valdžios institucijų sprendimų, kurie įtakoja tiek privačias, tiek viešąsias investicijas, susiduriama ir su ekonomikos realijomis, kurios lemia investuotojų Vakarų Lietuvoje sprendimus. Didelę konferencijos pridėtinę vertę kuria tai, kad Klaipėdos regiono verslininkai apie žemėtvarkos ir statybų įstatymų pakeitimus sužinojo tą pačią dieną, kai jie buvo pristatyti Seime.

    Anot Viktoro Krolio, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengiamos verslo konferencijos visada orientuotos į Vakarų Lietuvos verslą ir praktinę renginio jam naudą. Todėl nuolat didelio susidomėjimo sulaukia rūmų nario, advokatų profesinės bendrijos NOOR partnerio Povilo Karlono pranešimai. Šį kartą jis buvo skirtas konkretiems teisinio reglamentavimo pakeitimams, kurie investuotojams ir plėtotojams kels problemų, pristatyti. Didelio konferencijos dalyvių aktyvumo sulaukė ir Klaipėdos miesto savivaldybės mero A. Vaitkaus pranešimas apie naujus ir tęstinius viešuosius projektus, kurie turėjo išsklaidyti viešojoje erdvėje sklindančias abejones dėl jų tęstinumo.

   Renginyje pranešimus pristatė Aplinkos ministras Simonas Gentvilas, Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus, SEB banko ekonomistas Tadas Povilauskas, konsultacijų kompanijos Colliers partneris, investicijų, pramonės, logistikos paslaugų grupės vadovas Regimantas Kacevičius, advokatų profesinės bendrijos „NOOR“ partneris Povilas Karlonas. Savo praktine patirtimi plėtojant gyvenamąją statybą uostamiestyje dalinosi UAB Eriadas atstovas, projekto „Bastionų namai“ plėtotojas Donatas Jurevičius.

Konferencijoje dalyvavo 92 Klaipėdos regiono įmonių atstovai.

Lektorių pristatymai: https://www.kcci.lt/lt/lektori...

Renginio akimirkos: https://www.kcci.lt/lt/nuotrau...

Susisiekime
Captcha