Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Berną (Šveicarija), apsilankant technologijų ir inovacijų parodoje „SINDEX“

  Rugsėjo 4 - 7 dienomis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai surengė verslo misiją į Šveicariją. Ši verslo misija buvo skirta įmonėms, besidominčioms technologijomis ir inovacijomis, eksporto rinkų plėtros bei naujų verslo partnerių paieškos galimybėmis.

   Verslo misijos dalyviai lankėsi Berne vykusioje Šveicarijos technologijų ir inovacijų parodoje „SINDEX“, kur susipažino su gamybos automatizavimu, skaitmenizavimu, technologijomis, elektronika, elektrotechnika, robotika, gamybos procesais, užmezgė naujus verslo kontaktus.

   Verslo misijos dalyviams surengtas apsilankymas Šveicarijos technologijų inovacijų centre CSEM, Nešatelyje. Pagrindinis šio nuo 1984 metų veikiančio centro tikslas – įgalinti konkurencingumą per inovacijas, kuriant ir perduodant pasaulinio lygio technologijas pramonės sektoriui, remti naujoves Šveicarijos įmonėse ir stiprinti ekonomiką nuolat bendradarbiaujant su pirmaujančiais universitetais, tyrimų institutais ir pramonės partneriais.

   CSEM viceprezidentas p. Bahaa Roustom supažindino delegacijos narius su centro veikla, pristatė čia kuriamas technologijas, kurios perduodamos pramonės partneriams įvairiuose sektoriuose, įskaitant atsinaujinančią energiją, sveikatos priežiūrą, laikrodžių gamybą ir kosmoso technologijas.

   Verslo misijos dalyviai taip pat turėjo galimybę susitikti su Šveicarijos technologijų asociacijos prezidentu p. Rene Brugger, kuris pristatė Šveicarijos pramonę, jos vystymosi tendencijas, apžvelgė šalies automatizavimo ekosistemą, papasakojo apie sėkmės veiksnius bei iššūkius, su kuriais susiduria Šveicarijos pramonės įmonės.

   Verslo misijoje dalyvavę 9 įmonių atstovai dalyvavimą verslo misijoje vertina kaip pavykusį, ne tik atveriantį galimybes naujiems verslo kontaktams bet ir susipažįstant su naujausiomis technologijomis bei jų pritaikymo galimybėmis.

Susisiekime
Captcha