Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

103-asis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų gimtadienis

   Praėjusį ketvirtadienį, rugsėjo 29 d. rūmų narių bendruomenę kvietėme į didžiausią šių metų rūmų renginį - „Mūsų bendrystei – 103“. Klaipėdos krašte Klaipėdos pramonės ir prekybos rūmai buvo įsteigti anksčiau nei likusioje Lietuvoje: 1919 m. spalio 1 d. Pirklių korporacijos taryba priėmė Reorganizavimo ir Prekybos rūmų rinkimų statutus.

   Rūmų gimtadienio metu, vyko rūmų narių apdovanojimai, buvo įteikti svarbiausi Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimai – Padėkos ženklai bei bronzos „Darbo žvaigždės“.

   Rūmų „Padėkos ženklas“ įteiktas Kristinai Gontier, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos tarptautinių ryšių ir protokolo vadovei - už pagalbą rengiant tarptautinius rūmų renginius ir užsienio delegacijų vizitus ir Povilui Karlonui, advokatų profesinės bendrijos NOOR partneriui, rūmų tarybos nariui – už iniciatyvas rengiant didžiausius metų renginius, teisės konsultacijas.

   Bronzos „Darbo žvaigždė“ įteikta Dovydui Bajorui, UAB „ProDJ“ direktoriui, rūmų tarybos nariui – už aktyvią poziciją rūmų veiklos klausimais, atstovavimą rūmams Lietuvoje ir užsienyje.

   Prizas „Už eksporto plėtrą“ įteiktas Laivų krovos AB „Klaipėdos Smeltė“ už pasiektus gerus eksporto rezultatus. „Rūmų ambasadoriaus“ nominacija apdovanota Dalia Martišauskienė, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro direktorė, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narė.

   Nominacijoje „Mes augame“ daugiausiai rūmų narių balsų surinko VšĮ Lietuvos verslo kolegija, kuriai įteiktas simbolinis prizas - mažasis medelis - bonsas, su palinkėjimu toliau augti ir stiprėti. Nominacijoje „Verslas didžiuojasi” daugiausiai balsų surinko įmonės UAB „Bremena“ įkūrėjas Sigitas Mičiulis. Jam buvo įteiktas Danutės Virbickienės paveikslas “Ryto šviesa“.

Rūmų gimtadienyje dalyvavo daugiau kaip 100 rūmų narių atstovų.

Rūmų nario UAB „Bremena“ įkūrėjo Sigito Mičiulio padėka ir palinkėjimas:

„Ačiū už gražų renginį. Esame dėkingi Jums už seminarus, konferencijas, malonų bendravimą, galimybę pasimokyti gerosios patirties iš kitų įmonių, suteiktas žinias ir skleidžiamą optimizmą.
Per 26 metus, būdami rūmų nariais, kartu su jumis įveikėme bankų
griūtis, pasaulines finansų krizes, COVID-19 ir, manau, įveiksime dabartinę energetinę ir kitas krizes ateityje.
Jums ir rūmų nariams noriu palinkėti išminties, tikėjimo, drąsos ir žemaitiško atkaklumo įgyvendinant tikslus. Esame stiprūs, kai esame kartu.“

Renginio akimirkos čia.


Apie renginį spaudoje:

Susisiekime
Captcha