Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Dėl didelių gabaritų krovinių gabenimo maršrutų

   Balandžio 18 d. Transporto ir logistikos komiteto narių parengtas maršrutų projektas pateiktas Klaipėdos miesto savivaldybės ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovams. Balandžio 25 d. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje numatytas susitikimas su suinteresuotomis pusėmis.

   Sausio 25 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtame susitikime su Susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu buvo aptartas klausimas dėl didelių gabaritų krovinių gabenimo per Klaipėdos uostą ir miestą. Kovo 19 d. šis klausimas buvo aptartas Klaipėdos rūmų kartu su Susisiekimo ministerija surengtame nuotoliniame rūmų Transporto ir logistikos komiteto susitikime su AB "Via Lietuva" ir AB "LTG Infra" atstovais. 

   Siekiant į šį procesą įtraukti Klaipėdos miesto savivaldybės vadovus, balandžio 12 d. surengtas susitikimas su Klaipėdos miesto vicemeru Algirdu Kamarausku, kurio metu kalbėta apie maršrutus, labiausiai tinkančius didelių gabaritų kroviniams vežti bei tokių krovinių gabenimą apsunkinančią miesto infrastruktūrą. Susitikime dalyvavę Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos nariai nutarė parengti bendrą didelių gabaritų krovinių gabenimo iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto maršrutų projektą, nurodant maksimalius galimus kiekvieno maršruto gabaritus bei nustatant kritinius infrastruktūros parametrus.

Susisiekime
Captcha