Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

12-oji kasmetinė konferencija verslui "Žalioji ekonomika. Tvarus verslas"

    Dvyliktus metus iš eilės Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Europos įmonių tinklu surengė tradicinį ir kasmetinį renginį "Verslas Golfas. 2021". 

    Gegužės 28 d. surengta nuotolinė konferencija "Žalioji ekonomika. Tvarus verslas". Tradicinio renginio tikslas - pažvelgti į visai netolimą perspektyvą, suvokti, ar naujai skambantys žodžiai pakeis tradicinio verslo esmę? Kiek tai kainuoja? Ar tai naudinga ir apskritai įmanoma? Kaip dėl to keisis verslo aplinka, ar pokyčiams verta laukti ES paramos?

   Konferencijos metu ekspertai pateikė "žaliojo" kurso esmę ir naudą įmonėms. Aplinkos ministras S. Gentvilas pristatė, kaip tam yra pasirengusi Lietuva. Anot ministro, "žaliasis uostas - Klaipėdos ir Lietuvos ateitis".  Aplinkos projektų valdymo agentūros, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei Lietuvos verslo paramos agentūros atstovai pristatė ES investicijų žaliajai ekonomikai tendencijas, finansavimo galimybes tvariai veikiančioms įmonėms. Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Eglė Markevičiūtė teigė, jog pramonės transformacijai, skaitmenizacijai ir energijos efektyvumo didinimui iki 2030 m. numatoma skirti daugiau kaip 240 mln. Eur. 

    Konferencijos metu savo įžvalgomis ir praktine patirtimi dalijosi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, „VMG Group", UAB „Neo Group“, UAB „Klaipėdos LEZ valdymo bendrovės“ ir globalaus verslo „Envirosuite“ vadovai.

    Renginį apibendrino konferencijos dalyvių diskusija „Žaliasis miestas ir uostas. Tvari pramonė – ar misija įmanoma?“. Diskusijos dalyviai vienbalsiai pritarė, jog Klaipėdoje tai įmanoma, tačiau tam reikia ruošti visuomenę, bendradarbiauti kuriant žiedinę ekonomiką bei diegiant tvarumo idėjas įmonėse.

    Renginys buvo tiesiogiai transliuojamas per rūmų, dienraščio „Vakarų ekspresas“, portalų „Atvira Klaipėda“, „Klaipėda, aš su tavimi“, „Klaipėda gyvai“ platformas. Nuotolinę verslo konferencijos transliaciją stebėjo daugiau kaip 1300 asmenų.

   Į konferencijos klausimą "Ar per ateinančius 10 m. planuojate investuoti į "žaliuosius" sprendimus?"  teigiamai  atsakė 88 proc. žiūrovų. 

Renginio vaizdo įrašas čia.

Lektorių pristatymai čia.

Renginio nuotraukų galerija čia.

*Informuojame, jog dalyvaudami šiame renginyje, Jūs sutinkate su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis. Daugiau informacijos rasite - https://www.kcci.lt/lt/privatumo-politika/. Renginys gali būti įrašomas, o dalyviai - fotografuojami.

Susisiekime
Captcha