Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Abu Dabį, Dubajų ir Šardžą (Jungtiniai Arabų Emyratai)

   Gruodžio 2 - 8 dienomis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai surengė verslo misiją į Jungtinius Arabų Emyratus, kurioje dalyvavo 9 Klaipėdos ir Tauragės regionų įmonės.

   Ši verslo misija buvo skirta įvairių verslo sektorių atstovams, besidomintiems Lietuvos verslo galimybėmis Jungtiniuose Arabų Emyratuose, eksporto rinkų plėtra bei naujų verslo partnerių paieška. Bendradarbiaujant su JAE pramonės ir prekybos rūmais bei Lietuvos diplomatijos atstovais JAE buvo parengta verslo misijos programa, įtraukiant B2B verslo susitikimus, apsilankymą Lietuvos ambasadoje AbuDabyje bei susitikimus su Dubajaus, Abu Dabio ir Šardžos verslo organizacijomis.

   Gruodžio 4 d. verslo misijos dalyviai lankėsi  tarptautinėje statybų pramonės parodoje „THE 5 BIG SHOW 2023“, dalyvavo iš anksto suplanuotuose individualiuose verslo susitikimuose, konferencijose, diskusijose, seminaruose.

   Gruodžio 5 d. tarptautiniuose Dubajaus prekybos rūmuose surengti  B2B susitikimai, kuriuose verslo misijos dalyviai susitiko su  verslo atstovais iš 15 užsienio šalių, pristatė savo verslą, vizito JAE tikslus, aptarė bendradarbiavimo galimybes bei apsikeitė kontaktine informacija.

   Verslo misijos metu lankytasi Tarptautinės klimato kaitos konferencijos  COP28 žaliojoje zonoje, kur veikė daugiau kaip 10 centrų, kuriuose buvo  demonstruojami klimato įkvėpti interaktyvūs eksponatai, įvairios  instaliacijos, vyko pokalbiai ir diskusijos. Lankytojai turėjo galimybę susitikti su daugiau kaip 200 subjektų, atstovaujančių vyriausybei, privačiam sektoriui, startuoliams, NVO ir pilietinės visuomenės organizacijoms.

   Penktąją verslo misijos dieną surengtas išvykimas į AbuDabį, kur dalyvauta susitikime Lietuvos ambasadoje. Verslo delegaciją priėmė Lietuvos ambasadorius JAE Ramūnas Davidonis bei atašė Gabrielė Niekytė,  kurie pristatė  verslo misijos dalyviams verslo galimybes Persijos įlankos regione, dažniausiai kylančius iššūkius,  gerąją praktiką bei atsakė į verslo atstovų  klausimus.

   Paskutinę verslo misijos dieną surengtas susitikimas su Šardžos prekybos rūmų atstovais bei Šardžos rūmų narių įmonėmis. Susitikimuose aptartos bendradarbiavimo galimybės, pasikeista kontaktais.

   Verslo misijos dalyviai dalyvavimą verslo misijoje vertina kaip pavykusį, ne tik pristatantį verslo galimybes Jungtiniuose Arabų Emyratuose, bet ir atveriantį galimybes naujiems verslo kontaktams.

Verslo misijos akimirkas rasite čia.

Susisiekime
Captcha