Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Surengtas pirmasis atnaujintos Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdis

   Lapkričio 9 d. surengtas pirmasis atnaujintos Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos posėdis. Jo metu pristatyta rūmų veikla 2021 m. pabaigoje ir 2022 m. veiklos perspektyvos.

   Rūmų prezidentas V. Pleskovas, kalbėdamas apie rūmų veiklos aktualijas, pažymėjo, kad lapkričio 5 d. duomenimis, rūmai vienijo 242 įmones. Metai dėl tebesitęsiančios pandemijos nebuvo lengvi: dėl karantino režimo, trukusio pusę metų, iš dalies buvo ribojama ne tik dalies verslo, bet ir rūmų veikla, susijusi su „gyvais“ kontaktais, renginiais. Pastarieji nuo rugsėjo pabaigos vėl rengiami mišriu arba nuotoliniu būdu. Nepaisant to, atsižvelgiant į rūmų narių poreikius, iki metų pabaigos rūmai surengs daugiau kaip 60 verslo renginių (veiklos rekordas 2019 m. - 60 renginių), tarp jų – visuotinis rūmų narių susirinkimas, dvi verslo konferencijos. Visi renginiai rūmų nariams – nemokami.

   Anot rūmų prezidento, 2022 m. darbas priklausys nuo pandeminės situacijos Lietuvoje ir užsienyje, nuo šiemet parengtų 4 paraiškų ES projektams. V. Pleskovas pastebėjo, kad rūmų kaip verslo savivaldos organizacijos galimybės būti paraiškų rengėjais ir projektų koordinatoriais nuolat mažėja, todėl tenka ieškoti partnerių, atitinkančių reikalavimus. Tikintis situacijos pagerėjimo, 2022 m. planuojami renginiai „gyvai“, tarp jų – verslo misijos, verslo kontaktų renginiai. Vienas iš naujausių pasiūlymų rūmų tarybai ir nariams – kitų metų vasarį vykti į pasaulinę parodą Dubajuje (JAE), planuojant ir atskirą verslo programą.

Susisiekime
Captcha