Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Teisės konsultacijos „Darbas su klientų skolomis“

   Balandžio 18 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su rūmų nariu, advokatų profesine bendrija „WIDEN“ surengė teisės konsultacijas „Darbas su klientų skolomis“.

   Renginio metu pranešėja, advokatė Neringa Gylytė pabrėžė, kad kiekvienoje įmonėje darbo su klientais, skolų administravimo politika yra svarbi. Turėtų būti nustatytos ir procedūros, kokių veiksmų turi būti imtasi vienoje ar kitoje situacijoje. Įmonės viduje turėtų būti nustatoma, kas yra laikoma pradelstu mokėjimu ir kas – skola, kaip skolos yra valdomos, kokiomis priemonėmis siekiama jų išvengti. Konsultacijų metu aptarti ikiteisminis ir teisminis skolų susigrąžinimo etapai, kuriuose vienodai svarbios tampa sutarčių su klientais, tiekėjais ar rangovais sąlygos. Siekiant atgauti skolas, reikia pasirinkti teisines priemones: netesybų, baudų, delspinigių sąlygas, numatytą teismingumą. Kaip papildoma priemonė aktualus ir iki ikiteisminiame etape vykęs susirašinėjimas.

   Renginio metu praktiškai palygintos ikiteisminio skolos išieškojimo būdai – garantijos, laidavimas, vekseliai, taikos sutartys ir teismų etapo ypatumai.

Konsultacijose dalyvavo 17 rūmų narių atstovų.

Susisiekime
Captcha