Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Nuotolinis teisės seminaras „Nuomos sutarčių pinklėse“

   Lapkričio 17 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su advokatų profesine bendrija „Magnusson Lietuva“ surengė nuotolinį teisės seminarą „Nuomos sutarčių pinklėse“.

     Seminaro lektorė – advokatė, partnerė Dalia Stakvilevičiūtė aptarė nekilnojamojo turto nuomos sutarčių niuansus bei problematiką, atkreipė renginio dalyvių dėmesius į tai, ką reikia žinoti apie nuomos sutartis, kaip sudaryti sutartis su privačiais asmenimis, kokie galimi pavojai sudarant sutartį su valstybe/savivaldybe.
    Seminaro lektorė patarė sutartyse vengti abstrakčių sąlygų, visus susitarimus ir derinimus sudarant ir vykdant sutartis fiksuoti raštu. Elektroninis susirašinėjimas taip pat yra „rašytinis“. Pagrindinė nuomotojo pareiga yra perduoti nuomininkui sutarties sąlygas, ir daikto paskirtį atitinkančios būklės daiktą ir ši prievolė išlieka visą nuomos sutarties terminą. Taip pat rekomenduota sutartyje numatyti, kas yra esminės sutarties sąlygos, o susidūrus su problemomis - jas spręsti, nepalikti savieigai.
     Seminare dalyvavo 23 Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių atstovai.

Susisiekime
Captcha