Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmai inicijuoja krovinių gabenimo iš uosto sprendimus

   Kovo 19 d. įvyko Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Susisiekimo ministerija surengtas nuotolinis rūmų Transporto ir logistikos komiteto susitikimas su AB „Via Lietuva“ ir AB „LTG Infra“ atstovais.

  Susitikimo metu buvo aptartos negabaritinių krovinių gabenimo iš/į Klaipėdą problemos bei galimi jų sprendimų būdai. Viena iš problemų, su kuriomis susiduriama - elektros laidai, naudojami traukinių elektrifikacijai, kurie riboja krovinių aukštį. AB „LTG Infra“ atstovai pristatė svarstomas galimybes ir pertvarkymo planus dėl pervažų Tilžės ir Rimkų g. funkcionalumo didinimo.

   Susitikime diskutuota apie tai, jog reikia rasti pačias geriausias alternatyvas bei kompleksinius esamų problemų sprendimus. Tam tikslui į šį procesą turi būti įtraukiami ir Klaipėdos miesto savivaldybės vadovai. Tarp klausimų, kuriuos artimiausiu metu reikia spręsti - išrinkti maršrutą, tinkamiausią didelių gabaritų kroviniams vežti bei nustatyti, kokia miesto infrastruktūra labiausiai apsunkina tokių krovinių gabenimą. 

  Šiandien kalbėta ir apie užmiesčio kelius, kuriuose susiduriama su kliūtimis, kai negabaritiniams kroviniams pervežti trukdo kelio statiniai, pėsčiųjų takai ar didesni kelio ženklai, kurių negalima demontuoti.

  Artimiausiu metu Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai planuoja surengti rūmų Transporto ir logistikos komiteto atstovų susitikimą su Klaipėdos miesto savivaldybės bei Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atstovais.

  Susitikime dalyvavo 12 rūmų narių.

Susisiekime
Captcha