Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

VERSLO MOTERYS SUSTOTI NEKETINA

     Spalio 13 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės, siekdamos daugiau sužinoti apie Verslo moterų tinklą (VMT), jo veiklą, ateities planus, susirinko į verslo pusryčius. Neformalioje aplinkoje Klaipėdos VMT tinklo vadovė, advokatė Kristina Vezbergaitė pristatė VMT tinklo tikslus, veiklą, artimiausius renginius. 

     Tiek VMT tinklo senbuvės, tiek ketinančios prisijungti prie VMT tinklo veiklos rūmų narės pristatė savo atstovaujamą verslą, pagrindines veiklos kryptis, gaminius bei teikiamas paslaugas. Susitikime diskutuota apie veiklos verslo moterų tinkle naudą ir prasmę, pasveikinta nauja tinklo narė - UAB "Adoris" vadovė Julija Borzenkova.

     Verslo moterų tinklas Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikia nuo 2021 m. rugpjūčio. Nors prie tinklo veiklos yra prisijungusios trylika Klaipėdos rūmų narių, jau nuveikta nemažai, o sužinojus apie Klaipėdos VMT ateities planus, veiklą ir iniciatyvas, panašu, kad verslo moterys sustoti neketina: po renginio prie Verslo moterų tinklo veiklos nusprendė prisijungti dar 4 rūmų narės.

Susisiekime
Captcha