Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Niujorką (Jungtinės Amerikos Valstijos)

   Kovo 3 - 10 d. įvyko Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo misija į Niujorką (Jungtinės Amerikos Valstijos), kurioje dalyvavo 6 įmonių atstovai. Pagrindinis verslo kelionės tikslas - dalyvauti trečiajame Šiaurės Amerikos - Lietuvos verslo forume ir jo renginiuose.

   Verslo misijos metu įmonių atstovai lankėsi Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate, kur vyko praktiniai seminarai apie JAV rinkos ypatumus. Renginio dalyviai sužinojo naudingos informacijos apie JAV teisinę bazę, mokesčių ir muitų reikalavimus, įėjimo į JAV rinką sąlygas ir strategijas, pateiktas remiantis jau šioje rinkoje veikiančių lietuviškų įmonių patirtimi. Dalyviai turėjo galimybę susitikti su JAV verslo įmonėmis bei kitais JAV rinkos dalyviais. Forumo išvakarėse įmonių atstovai dalyvavo verslo kontaktų renginyje.

   Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas prasidėjo neformaliais verslo kontaktų pusryčiais, kurių metu verslo misijos dalyviai susitiko su potencialiais JAV partneriais. Forumo metu vyko diskusijos, skirtos Lietuvos ir JAV verslo ryšiams svarbiausiose srityse stiprinti. Renginio dalyviai dalyvavo praktinėse sesijose.

   Verslo misijos dalyviai pabrėžė, jog naudingiausia kelionės dalis – individualūs susitikimai ir bendravimas, pasikeitimas kontaktais su renginio dalyviais, su kuriais tikimasi ateityje pradėti bendradarbiauti.

Verslo misijos akimirkos

Susisiekime
Captcha