Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Susitikimas su susisiekimo ministru M. Skuodžiu

   Sausio 25 d. surengtas rūmų narių susitikimas su susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu. Renginio metu susisiekimo ministras apžvelgė Lietuvos transporto ir ryšių situaciją, nuveiktus darbus ir ateities planus, pagrindines plėtros kryptis.

   Kalbėdamas apie naujų krypčių iš Palangos oro uosto atsiradimo galimybes, ministras tikino, kad dirbama daug ir glaudžiai su aviakompanijomis dėl naujų skrydžių į Palangą pritraukimo. Atsiradusi skrydžio kryptis į Amsterdamą yra viena iš didžiulio darbo rezultatų. Pasak ministro, dabar dėmesio centre yra Vokietijos kryptis. Susisiekimo ministras pabrėžė ir Klaipėdos pietinio aplinkkelio svarbą. Tikimasi, kad Vyriausybė iki vasaros priims sprendimą dėl šio projekto reikalingų teritorijų planavimo procedūrų. Ministras aptarė ir kitus rūmų nariams aktualius klausimus: Lietuvos kelių būklės perspektyvas, susisiekimo geležinkeliu plėtojimą bei problemas, su kuriomis susiduria vežėjai.

     Artimiausiu metu planuojama surengti susitikimą su Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovais dėl problemų, su kuriomis susiduriama negabaritinių krovinių gabenimo srityje.

   Susitikime su susisiekimo ministru M. Skuodžiu dalyvavo 26 rūmų narių atstovai.

Susisiekime
Captcha