Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Susitikimas „Narys-nariui“, tema „Pelningo smulkaus ir vidutinio verslo paslaptis - efektyvi finansų valdymo sistema“

Birželio 2d. surengtas tradicinis penktadienio susitikimas „Narys-nariui su rūmų nariu MB „Pelningi sprendimai“, kurio metu buvo pristatyta tema "Pelningo smulkaus ir vidutinio verslo paslaptis - efektyvi finansų valdymo sistema".

MB „Pelningi sprendimai“ įkūrėjas ir vadovas Audrius Rubinas, kalbėdamas apie finansų valdymą SVV įmonėse pabrėžė, jog  itin svarbu sekti pelningumo rodiklius. Pasak A. Rubino, būtent pelningumo rodikliai atspindi įmonės finansinį stabilumą, tad būtina pelningumo ataskaitas rengti kas mėnesį. Lektorius taip pat pabrėžė finansinių sprendimų svarbą ir atkreipė dėmesį, jog tokio pobūdžio sprendimai turi būti priimami vadovaujantis ne emocijomis ar įmonės disponuojama pinigų suma, o atsižvelgiant į finansinių ataskaitų duomenis.

    Renginyje dalyvavo 11 rūmų narių atstovų.

    PASIŪLYMAS: rūmų narys, MB "Pelningi sprendimai" kviečia rūmų narius pasinaudoti verslo finansų eksperto Audriaus Rubino nemokama konsultacija ir pasitikrinti, ar efektyviai valdote įmonės finansus, bei gauti patarimus sprendžiamais finansiniais klausimais.

    REGISTRACIJA

    Susisiekime
    Captcha