Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Klaipėdos rūmų 100-metis

Reklama

Įvykių kalendorius

   Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmams 2019 m. buvo ypatingi – spalio 1 d. rūmai paminėjo jubiliejinę rūmų veiklos Klaipėdos krašte 100-mečio sukaktį.

   Renginio metu oficialioje dalyje tradiciškai buvo įteikti svarbiausi Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimai – sidabro „Darbo žvaigždės“ bei Padėkos ženklai. 2019 metais II laipsnio (sidabro) „Darbo žvaigždės“ buvo įteiktos Martinui Gusiatinui už investicijas ir investicinius projektus Klaipėdoje, ilgametę labdaringą veiklą, Sigitui Paulauskui, UAB „Vakarų medienos grupė“ valdybos pirmininkui, už vadovavimą Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmams 1999–2003 m. bei Pauliui Pleskovui, UAB „Transkona“ generaliniam direktoriui – už ilgametę bendrystę rūmuose, inovacijų diegimą automobilių techninio aptarnavimo srityje.

   Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Padėkos ženklai įteikti įmonei AB „Klaipėdos baldai“ – seniausiam rūmų nariui, vienam iš rūmų steigėjų – už bendrystę rūmuose nuo 1993 m. lapkričio 4 d. (apdovanojimą atsiėmė bendrovės generalinis direktorius Gintautas Vitkevičius) bei UAB „Etna“, vienai iš įmonių – rūmų steigėjų, už bendrystę rūmuose nuo 1993 m. lapkričio 12 d. (apdovanojimą atsiėmė bendrovės vyriausioji finansininkė Agnieška Maslova).

   Rūmų Padėkos ženklai taip pat buvo įteikti Algimantui Bružui, UAB „Aidila“ direktoriui, – už ilgametę bendrystę rūmuose, verslo plėtojimą, inovacijų diegimą, Irenai Šiaulienei, Seimo vicepirmininkei, – už rūmų kaip verslo savivaldos organizacijos vaidmens Lietuvoje stiprinimą bei Simonui Gentvilui, Seimo nariui, – už nuolatinį dialogą sprendžiant verslui iškylančias problemas, gerinant verslo aplinką, rūmų kaip verslo savivaldos organizacijos vaidmens Lietuvoje stiprinimą.

 Daugiau renginio nuotraukų čia.


Susisiekime
Captcha