Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Nuotolinis susitikimas su VĮ Lietuvos oro uostai generaliniu direktoriumi Mariumi Gelžiniu

   Sausio 24 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai atstovai dalyvavo nuotoliniame susitikime su VĮ Lietuvos oro uostai generaliniu direktoriumi Mariumi Gelžiniu. Susitikimo tikslas – aptarti susisiekimo iš Palangos oro uosto kryptis, kurios yra planuojamos 2022 m.

   Pasak M. Gelžinio, Lietuvos oro uostams pavyko po praėjusiais metais atliktos kėlimo – tūpimo tako rekonstrukcijos Palangos oro uoste išlaikyti buvusias skrydžių kryptis į Kopenhagą, Londoną, Oslą ir Rygą, turėtų prasidėti ir nutrūkę skrydžiai į Dubliną.

   Nuo gegužės du kartus per savaitę prasidės skrydžiai į Kijevą, skrydžių bilietais šia kryptimi jau prekiaujama. Lietuvos oro uostų vadovo teigimu, vasarą iš Palangos bus galima pasiekti ir Bergeną.

   Tebevyksta derybos dėl skrydžių krypties į Vokietiją. Lietuvos oro uostų vadovas teigė žinantis, kad Vakarų Lietuvos verslui svarbi Hamburgo kryptis, todėl dėl jos tariamasi pirmiausia. Derybos su aviakompanijomis dar nebaigtos, todėl naujienų laukiama artimiausiu metu. Tarp kitų verslui svarbių krypčių svarstomas susisiekimas iš Palangos su Amsterdamu, Stokholmu.

   Anot M. Gelžinio, yra planuojama, kad Palangos oro uostas šiemet augs sparčiausiai: tikimasi, kad dabartinės oro uosto apimtys didės dvigubai, bus aptarnauta 300 tūkst. keleivių, ir pagal keleivių skaičių pavyks „grįžti“ į 2019 m. lygį.

Susisiekime
Captcha