Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Nuotolinis susitikimas su Aplinkos ministru Simonu Gentvilu

     Sausio 15 d. surengtas nuotolinis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių susitikimas su Aplinkos ministru Simonu Gentvilu. 

     Susitikimo metu Aplinkos ministras pasakojo, kad atėjęs į šią poziciją rado daug nebaigtų spręsti klausimų, senosios valdžios pradėtų veiksmų, kuriems nepritaria.

    Ministras atsakė į iš anksto dalyvių užduotus klausimus apie problemas pakuočių tvarkymo srityje. Anot jo, šioje srityje yra didelė netvarka, GPAIS elektroninė sistema Lietuvoje neprigijo taip greitai ir gerai kaip kitos išmaniosios mokesčių administravimo sistemos. Verslas leidžia didelius pinigus pakuotėms, o paskui gauna baudas dėl netinkamos apskaitos. Ministras mano, kad tai yra valdžios problema ir žada pokyčius šioje srityje iki birželio 30 d.

     Renginio dalyviai iškėlė nemažai klausimų dėl nuotekų, atliekų tvarkymo, naujų taršos mokesčių pramonės įmonėms. S. Gentvilo nuomone, be didesnių mokesčių daug problemų turės atviruoju būdu krovą vykdančios uosto bendrovės. Ministras atsakė į susitikimo dalyvių klausimus ir pažadėjo, kad pagarėjus situacijai su komanda aplankys didžiąsias Klaipėdos įmones.

     Renginyje dalyvavo 23 rūmų narių atstovai.

Susisiekime
Captcha