Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Gerosios praktikos susitikimas pramonės įmonėms AB „Klaipėdos nafta“, tema: „LEAN diegimas įmonėje“

14 val.

   Spalio 27 d. AB "Klaipėdos nafta" surengtas gerosios praktikos susitikimas rūmų nariams - pramonės įmonėms, kurio metu Naftos terminalų aptarnavimo vadovas ir LEAN AB "Klaipėdos nafta" vadovas Andrius Šulskis pristatė gerąją patirtį diegiant LEAN vadybos sistemą šioje bendrovėje.

   Susitikime dalyvavusių rūmų narių lūkesčiai buvo skirtingi - vieniems LEAN sistemos diegimas - visiškai nauja patirtis. Todėl jų tikslas buvo pasidomėti, ar apskritai verta šią sistemą diegti, kaip ši sistema didina įmonės veiklos efektyvumą, šalina nuostolius, kokie jos privalumai ir su kokiais iššūkiais tenka susidurti. Rūmų nario, AB „Klaipėdos baldai“, jau įsidiegusių, sėkmingai taikančių LEAN metodiką ir nuolat ieškančių būdų, kaip efektyvinti įmonėje vykstančius procesus, atstovus labiausiai domino gamybos procesų tobulinimas taikant LEAN sistemos įrankius ir metodus bei AB „Klaipėdos nafta“ pagal LEAN 5S metodą tvarkomų darbo vietų patirtis.

   Diskutuota apie tai, jog kiekviena įmonė yra skirtinga savo veikla, vadybos sistema, problematika, todėl ir LEAN sistemos diegimas kiekvienoje įmonėje yra skirtingas. A. Šulskis pabrėžė, jog visas įmonėje nustatytas problemas būtina užrašyti. Darbuotojai privalo jas matyti, nes neužrašyta problema - neegzistuoja. Visi dalyviai pritarė, jog problemų sprendimo ir standartizavimo sėkmės garantas – į problemų sprendimą įtraukti darbuotojus, nors kai kurie dalyviai pripažino, kad tai ne visada yra lengva.

Susitikime dalyvavo 12 rūmų narių - pramonės įmonių atstovų.

Susisiekime
Captcha