Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Praktinė konferencija verslui „Tvarumas: pokyčiai, kurie laukia“

   Kovo 7 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network) surengė vieną didžiausių metinių renginių - praktinę konferenciją verslui tvarumo tema.

   Pasak rūmų generalinio direktoriaus Viktoro Krolio, praktinė konferencija verslui šį kartą buvo skirta pokyčiams, kurie šioje srityje laukia tiek didelių, tiek mažų įmonių. Anot jo, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų rengiamos verslo konferencijos visada orientuotos į Vakarų Lietuvos verslą ir praktinę renginio jam naudą. 

   Apie tai, kokias įmonių tvarumo atskaitomybes privalo ir turės teikti tiek didelis, tiek mažas verslas, kodėl tvarumo integravimas į verslą yra svarbus ir kam to reikia, pranešimus skaitė Finansų ministerijos, advokatų profesinės bendrijos „Walless“, UAB „Audifina“, „Vilvi Group“, UAB Urbo bankas atstovai. Pagrindinius tvarumo informacijos atskleidimo reikalavimus pristatė šios srities ekspertai Lietuvoje. Antroji konferencijos dalis buvo skirta tvarumo praktinio įgyvendinimo konkrečiose įmonėse aspektams.

Konferencijoje dalyvavo 69 Vakarų Lietuvos įmonių atstovai.

Konferencijos akimirkos

Susisiekime
Captcha