Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Sėkmės istorija: eksporto sutartis - ir po trijų metų

   „Atvirai pasakysiu, ilgą laiką dalyvavimą 2019 m. „Baltic Fashion & Textile“ renginyje Rygoje vertinau kaip „na, tiesiog nepasisekė“. Ir vis tiek net po trijų metų šis renginys atnešė naudos mūsų įmonei“ – džiaugiasi Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nario, tekstilės įmonės UAB „Z.I.M.way“ direktorė Ieva Zumienė.

  Klaipėdos regione įsikūrusi įmonė daugiau kaip 10 metų gamina plataus spektro aukštos kokybės lino gaminius: nuo moteriškų ir vaikiškų drabužių iki namų apyvokos prekių. Įmonė yra itin aktyvi tarptautinėse rinkose, tad lino gaminių eksportas siekia net 99 proc. Didžiąją dalį eksporto apima JAV, Kanados, taip pat Europos valstybių rinkos. Iš pastarųjų būtų galima išskirti JK, Vokietiją bei Skandinavijos šalis. Įmonei priklauso net keletas prekių ženklų, tarp kurių - Švedijos partnerius sudominusi gyvenimo būdo (lifestyle) prekės ženklo „Epic Linen“ produkcija: lininiai virtuvės ir stalo gaminiai.

  2019 m. įmonės vadovai dalyvavo Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiančio Europos įmonių tinklo organizuotame verslo kontaktų renginyje Rygoje, kuriame susitiko su Švedijos interjero dizainerių prekės ženklo „Storefactory“ atstovais. Švedijos įmonė yra žinoma įvairių interjero detalių parduotuvė, veikianti nuo 2016 m. ir prekes parduodanti visoje Europoje.

   Po įvykusio renginio „Storefactory“ ir „Z.I.M. way“ palaikė ryšį, ir galiausiai kontaktas buvo atnaujintas bei pasirašyta bendradarbiavimo sutartis: šių metų rugpjūtį UAB „Z.I.M. way“ lininiai gaminiai sėkmingai išsiųsti į Švediją.

   Šis bendradarbiavimas yra puiki galimybė Lietuvos įmonei dar labiau išplėsti savo rinkos dalį Švedijoje. Pasak „Z.I.M. way“ direktorės Ievos Zumienės, kol kas - tai pirmasis didesnis užsakymas, bet labai viliamasi, kad jis nebus paskutinis. Anot jos, niekada negali žinoti, iš kur, per ką ir kada „ateis“ užsienio klientas, tad kiekviena galimybė gali priartinti prie pirmojo sandorio ar ilgesnio bendradarbiavimo.

Susisiekime
Captcha