Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų veikla I-ąjį pusmetį: dar daugiau naudos rūmų nariams

   Nepaisant itin nepalankių rūmų veiklai sąlygų, net keletas rūmų veiklos per pirmuosius šešis mėnesius rodiklių – rekordiniai. Prie rūmų veiklos prisijungė 34 naujos įmonės. Šiuo metu Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai vienija 257 narius. Tai yra didžiausias rūmų narių skaičius nuo 1995 m.

   Kitas rekordas: surengta daugiausia renginių nariams - net 41. Verslui pasiūlytų renginių temos labai įvairios: rūmų narius kvietėme dalyvauti jau tradiciniuose renginiuose apie mokesčių naujoves, naujausius darbo teisės pokyčius, ekonomines tendencijas ir prognozes, ES paramą verslui, verslo galimybes užsienio rinkose. Įmonėms siūlėme pagilinti žinias mokymuose apie skaitmeninius rinkodaros įrankius, finansų valdymą mažose įmonėse, seminaruose apie grįžtamojo ryšio kultūrą organizacijoje, šiuolaikinių teisės ir mokesčių rizikos suvaldymą ar viešųjų pirkimų sutarčių įgyvendinimą ekonominio šoko metu. Visi renginiai rūmų nariams buvo nemokami.

   Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai po dviejų metų trukusios su COVID-19 pandemija susijusios pertraukos surengė pirmąją verslo misiją Vakarų Lietuvos turizmo verslo atstovams. Tris dienas trukęs verslo renginys vyko Klaipėdos, Palangos, Šilutės turizmo įmonėms itin svarbiose Šiaurės Vokietijos žemėse - Šlėzvige - Holšteine ir Hamburge.

   Sulaukėme ir svečių iš užsienio. Rūmų kvietimu Klaipėdoje lankėsi projekto „Europos įmonių tinklas“ (Enterprise Europe Network) jūrinio verslo grupės partneriai iš užsienio verslui atstovaujančių organizacijų.

   Nors rūmų tarptautinė veikla buvo apsunkinta dėl pandemijos ribojimų bei teko spręsti ES projektų veiklos problemas, pirmąjį metų pusmetį rūmai toliau vykdė 3 ES finansuojamus projektus bei parengė 4 naujas paraiškas, iš kurių 2 projektams finansavimas jau skirtas.

   Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Lietuvos inovacijų centro vadovai pasirašė projekto Europos įmonių tinklas (ang. Enterprise Europe Network) jungtinės veiklos sutartį, kuria dar 3,5 metų pratęsiama projekto veikla konsorciume. Šio tinklo, veikiančio daugiau kaip 65 pasaulio šalyse, pagrindinis tikslas - padėti smulkioms ir vidutinėms įmonėms plėsti verslą, išeinant į tarptautines rinkas.

   Taip pat pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Klaipėdos universitetu, kuri leis užtikrinti verslo ir mokslo partnerystę, siekiant ekonominės ir socialinės Vakarų Lietuvos regiono plėtros.

   Pirmąjį šių metų pusmetį rūmų veikla buvo pristatyti ir Klaipėdos regione veikiančioms įmonėms. Surengti renginiai verslo atstovams iš Kretingos, Tauragės, Skuodo rajonų, kurių metu pristatyti narystės rūmuose privalumai bei Europos įmonių tinklo teikiama nauda.

   Prognozuojama, jog antrąjį šių metų pusmetį mūsų visų laukia dar didesni ekonomikos iššūkiai. Todėl kviečiame rūmų verslo bendruomenę išlikti aktyvia, lanksčia, greitai priimant teisingus sprendimus bei prisitaikant prie vos ne kasdien kintančių gyvenimo ir verslo sąlygų. O Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir toliau sieks būti Jūsų partneriu bei pagalbininku.

Susisiekime
Captcha