Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Lietuvos VMT renginys „Verslo planas Palangai"

Rugsėjo 15d. Palangoje įvyko Lietuvos verslo moterų tinklo metinis susitikimas, kurį surengė Klaipėdos verslo moterų tinklas, veikiantis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.
  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės į šį tinklą susibūrė prieš 15 metų. Tokią iniciatyvą paskatino noras efektyviau spręsti skirtingo pobūdžio problemas - atkreipti dėmesį į lygių galimybių svarbą, prisidėti prie šalies ilgalaikių ekonominės plėtros tikslų kuriant kolektyvinę socialinę atsakomybę. Lietuvos verslo moterų tinko veikloje pabrėžiami ir specifiniai versle dirbančių moterų poreikiai, tarp kurių - profesinės veiklos ir asmeninio gyvenimo suderinimas.
  Susitikime dalyvavusios verslo moterų tinko narės ne tik dalinosi patirtimi bei aptarė esamą verslo situaciją Lietuvoje, tačiau susipažino ir su Palangos miesto ir verslo istorija. Palangos kurorto muziejuje vakaro metu buvo apdovanotos Klaipėdos regiono verslo moterų tinklo narės: Alina Velykienė, Vida Ričkienė, Asta Anilionė - Lipovec, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Lina Kavaliauskienė bei  Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje veikiančios įmonės atstovė Gražina Garuolienė.
  "Tokie susitikimai ir bendrystė yra būtini", – įsitikusi advokatė, Klaipėdos verslo moterų tinklo vadovė Kristina Vezbergaitė. "Pozityvios emocijos, dalinimasis patirtimis mus įkvepia, leidžia pamatyti ir pajusti platesnio spektro verslo problemas. Ir, kas svarbiausia, – jas spręsti".
  Susitikime dalyvavo daugiau kaip 50 įvairių sričių verslo įmonių savininkių ir vadovių iš visos Lietuvos.

Susisiekime
Captcha