Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Klaipėdos miesto meras dėkojo verslui už investicijas ir kuriamas darbo vietas

   Balandžio 12 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai surengė verslo pusryčius su Klaipėdos meru Arvydu Vaitkumi, kuriuose dalyvavo 37 įmonių – rūmų narių vadovai.

    Simboliška, kad susitikimas su rūmų nariais įvyko baigiantis pirmiesiems metams po savivaldybių merų ir tarybų rinkimų. Į klausimą, kokias nuostatas pakeitė šis laikotarpis, ką teko atlikti ir spręsti kitaip, A. Vaitkus sakė, kad visų pirma pasikeitė požiūris į pačią miesto savivaldybės administraciją. Jo teigimu, joje galima pasiekti efektyvaus darbo tempą ir parengti strateginius miesto vystymo planus per rekordinį laiką, spręsti neatidėliotinus miesto ūkio klausimus. Taip pat teko peržiūrėti parengtus investicinius planus, kurie buvo arba per brangūs, arba mažiau svarbūs. Meras apžvelgė pagrindinius projektus, kurie turėtų būti įdomūs ne tik nekilnojamojo turto plėtotojams.

      Klaipėdos miesto meras susitikime pažymėjo, kad nuolat pasitikrina savo rinkimų pažadus, o jų neleidžia užmiršti ir patys klaipėdiečiai. Per šį laiką paaiškėjo ir klaidos: kiemų pertvarkymo darbus ir automobilių vietų įrengimą reikia atlikti tik kvartalais. Pasiruošta kompleksiškai tvarkyti švietimo įstaigų tinklą ir veiklą atnaujinant tiek pastatus, sporto sales, aikštynus, tiek užtikrinant saugią aplinką. Miesto savivaldybė rengia visą programą priemonių, kad sumažinti sunkiųjų narkotikų prieinamumą, nes jų pėdsakų randama visose miesto mokyklose, išskyrus vieną.

     Taip pat bus atliekami kiti numatyti turizmo infrastruktūros tvarkymo darbai. Atsakydamas į rūmų nario klausimą, A. Vaikus teigė, kad dar šiemet prasidės dviračių tako atkarpoje nuo Varnėnų iki Minijos gatvės tvarkymo darbai. Į klausimą, ar bus tvarkomas Klaipėdos pašto pastatas, ar laukiama, kol jis sugrius, meras atsakė, kad pasiūlymai dėl galimos veiklos jame pastato savininkui – Kultūros ministerijai yra pateikti. A. Vaitkus taip pat atsakė, kad mieste bus rasta tinkama vieta privačiai rūmų nario, ilgamečio bendrovės „Forlika“ vadovo A. Popovo paveikslų kolekcijai eksponuoti.

     Verslo pusryčių metu buvo paliestos ir kitos Klaipėdos verslui aktualios temos. Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus renginio metu ne kartą dėkojo miesto verslui, investuojančiam ir kuriančiam naujas darbo vietas uostamiestyje. Anot jo, tai leidžia tikėtis papildomų pinigų miesto biudžete ir geresnių gyvenimo sąlygų miestiečiams.

Susisiekime
Captcha