Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Konferencija verslui „Tvaraus verslo tendencijos: lūkesčiai ir galimybės“

   Gegužės 18 d. Klaipėdos prekybos pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas (ang. Enterprise Europe Network), pirmą kartą Tauragėje surengė konferenciją verslui „Tvaraus verslo tendencijos: lūkesčiai ir galimybės“.

  Konferencijos metu pristatytos verslo atstovams aktualios temos: Lietuvos ekonomikos tendencijos, prognozės ir tvarumo įtaka, plačiai aptartos energetikos transformacijos galimybės ir lūkesčiai, pristatytos finansavimo galimybės tvaraus verslo plėtrai. Išskirtinis dėmesys skirtas tvarumo tematikai. Lektoriai išsamiai aptarė tvarios energijos ir jos efektyvinimo klausimus, apžvelgtas verslo sektorius ir jo energijos suvartojimas, pristatytas tvarumo kelias organizacijoje – jo iššūkiai ir praktiniai sprendimai.

  Renginio pranešėjai, vadovai dalinosi savo patirtimi bei patarimais, su kokiais iššūkiais susiduria savo įmonės veikloje bei kaip juos sprendžia, pateikti gerosios praktikos pavyzdžiai.

  Sveikinimo žodį renginyje tarė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, renginyje pranešimus pristatė: AB „SEB bankas“ ekonomistas Tadas Povilauskas, Energetikos ministerijos Energetikos konkurencingumo grupės vadovas Karolis Švaikauskas, VŠĮ Lietuvos Inovacijų centras Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas dr. Artūras Jakubavičius, UAB „Bremena“ įkūrėjas Sigitas Mičiulis, Lietuvos vėjo elektrinių asociacijos tarybos pirmininkas, UAB „Laba energija“ akcininkas Paulius Saltonas, „Vilvi Group“ tvarios veiklos vadovė Romena Devyžė.

  Pasak Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinio direktoriaus Viktoro Krolio, pirmą kartą surengti verslo konferenciją Tauragėje buvo nuspręsta siekiant glaudesnio Tauragės ir Klaipėdos verslo bendradarbiavimo.

Konferencijoje dalyvavo 40 verslo įmonių atstovų.

Lektorių pristatymai.

Renginio akimirkos.

Susisiekime
Captcha