Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Pasirašyta projekto Europos įmonių tinklas jungtinės veiklos sutartis

   Kovo 24 d. Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Lietuvos inovacijų centro vadovai pasirašė projekto Europos įmonių tinklas (ang. Enterprise Europe Network) jungtinės veiklos sutartį, kuria dar 3,5 metų pratęsiama projektinė veikla konsorciume. Šio tinklo, veikiančio daugiau kaip 65 pasaulio šalyse, pagrindinis tikslas - padėti smulkioms ir vidutinėms įmonėms plėsti verslą, išeinant į tarptautines rinkas.

    Tinklas sukurtas tam, kad įmonės rastų atsakymus į klausimus nesikreipdami į daugybę skirtingų organizacijų. Rūmai, bendradarbiaudami su partneriais iš skirtingų šalių, gali padėti rasti atsakymus apie eksporto galimybes ar tinkamus bendradarbiavimo partnerius užsienyje.

   Lietuvos iniciatyva Europos įmonių tinkle (EEN), bendradarbiaujant su Europos Komisija bei Mažųjų ir vidutinių įmonių reikalų vykdomąja įstaiga (EISMEA), nuo kovo sukurta ir veikia Tiekimo grandinės atsparumo platformą. Šios platformos tikslas - padėti išlaikyti arba pakeisti esamas tiekimo grandines bei rasti partnerius užsienio šalyse, kurie padės užtikrinti gamybos tęstinumą ir žaliavų bei paslaugų tiekimą.

Daugiau informacijos apie Europos įmonių tinklą ir tiekimo grandinės atsparumo platformą suteiks tinklo konsultantai Klaipėdos rūmuose el. paštu een@kcci.lt, tel. 846 390867 arba www.eenlietuva.eu.

Susisiekime
Captcha