Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Nuotolinis rūmų Turizmo komiteto posėdis

   Spalio 21 d. įvyko nuotolinis rūmų turizmo komiteto posėdis kartu su Palangos ir Klaipėdos TIC vadovėmis R. Kmitiene ir R.Savickiene. Susitikimo metu aptartas praėjęs turizmo sezonas bei ateinančio sezono prognozės.

   Anot Klaipėdos TIC vadovės R. Savickienės, vasaros sezonas, lyginant su tuo, ko buvo tikėtasi, Klaipėdos turizmo įmonėms buvo gana geras. Savaitgaliais viešbučių užimtumas siekdavo iki 90 proc. Dėl neatplaukusių kruizinių laivų, kurių šią vasarą buvo tik 2, verslui teko greitai persiorientuoti ir pasiūlyti patrauklias išvykas vietos keliautojams. Palangos Turizmo informacijos centro vadovė R. Kmitienė antrino kolegei, jog turistų skaičius Palangoje taip pat buvo didelis, tačiau sulaukta daug mažiau užsieniečių. Anot jos, per pastarąsias dvejas pandemines vasaras kurorto svečias pasikeitė: daugėja šeimų, kurios kurorte, jei turi tokią galimybę, dirba nuotoliniu būdu.

   R. Savickienė informavo ir apie tai, kad Klaipėdos miesto savivaldybė nuo Naujųjų metų planuoja įvesti "pagalvės" mokestį miesto apgyvendinimo įstaigose. Teigiama, kad surinktos lėšos bus skirtos konferenciniam turizmui skatinti, užsienio turistams pritraukti. Anot TIC vadovės, iš šių lėšų savivaldybė skirs kompensacijas tarptautinių konferencijų Klaipėdoje organizatoriams.

   Tikimasi, jog ateinantis sezonas, sumažėjus koronaviruso grėsmei, pritrauks daugiau užsienio turistų. Rūmai, siekdami prisidėti prie pajūrio turizmo žinomumo didinimo, 2022 m. planuoja grupinį įmonių dalyvavimą tarptautinėse parodose, verslo misijose. Rūmų administruojamo projekto „Naujos galimybės LT“ lėšomis dalyviams kompensuojama 70 proc. kelionės ir dalyvavimo išlaidų.

Susitikime dalyvavo 10 rūmų narių.

Susisiekime
Captcha