Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Susitikimas su ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite ir ministerijos kanclere I. Paludnevičiūte

Birželio 2d. įvyko Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių susitikimas su ekonomikos ir inovacijų ministre Aušrine Armonaite ir ministerijos kanclere I. Paludnevičiūte.

Vienas iš pagrindinių susitikimo tikslų - supažindinti rūmų narius su ES investicijų kryptimis 2021 - 2027 metais, pristatant jau galiojančius kvietimus teikti paraiškas projektams finansuoti, bei supažindinant, kokių kvietimų verslas gali tikėtis ateityje. Ypatingas dėmesys skirtas finansinės priemonės, skirtos atsinaujinančių išteklių energijos projektams finansuoti, pristatymui. Ministrės teigimu, tikimasi, jog ši priemonė paskatins alternatyvių energijos šaltinių pasirinkimą versle.

Susitikime dalyvavę verslo atstovai taip pat nepraleido progos įsitraukti į diskusiją su ministre. Buvo paliestos tokios temos  kaip Taivanio atstovybės Lietuvoje projektas, pertekliniai reikalavimai verslui projektų įgyvendinimo metu, šalies ekonomikos lėtėjimas ir pan. Verslo atstovų teigimų, iš ministerijos pasigendama konkrečių sprendimų, galinčių padėti verslui išvengti neigiamų pasekmių, kylančių dėl ekonomikos lėtėjimo.

Atstovaudami įmonių interesus, susirūpinimą  dėl įgyvendinamo projekto „Vakarų Lietuvos regiono įmonių eksporto rinkų paieška ir plėtra“ išreiškė ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai. Susitikimo metu ministrė buvo informuota apie sunkumus projekto įgyvendinimo metu, su kuriais dėl keliamų perteklinių reikalavimų susiduria įmonės - projekto dalyvės. Ministrei buvo įteiktas tai pagrindžiantis raštas.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos pasiekimai ir būsimi darbai: čia.

Renginyje dalyvavo 18 rūmų narių atstovų.

Susisiekime
Captcha