Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Gerosios praktikos susitikimas pramonės įmonėms AB „Klaipėdos energija“

   Gegužės 3 d. AB „Klaipėdos energijoje“ įvyko jau dešimtmetį rengiamas gerosios praktikos renginys. Šis susitikimas buvo itin aktualus pramonės įmonėms, besidominčioms investicijų nauda gamybinei veiklai optimizuoti.

   AB „Klaipėdos energija“ generalinis direktorius Antanas Katinas rūmų nariams pasakojo, jog įmonė yra suinteresuota nuolatos atsinaujinti ir ieško būdų, kaip tai būtų galima padaryti. Didžiąja dalimi šilumos gamybos ūkio modernizavimas ir šilumos tiekimo trasų atnaujinimas vyksta pasinaudojant Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis: „Klaipėdos energija“ skaičiuoja net 17 įgyvendintų investicinių projektų per pastaruosius dešimt metų. Pagal šį skaičių - tai Klaipėdos regione pirmaujanti įmonė.

   Anot A. Katino, tik investuojant į moderniausias technologijas ir įrengimus galima sumažinti šilumos nuostolius šilumos perdavimo trasose bei stabilizuoti šilumos kainas. Ypatingai tai tampa aktualu dėl pastaruoju metu brangstančio kuro, didėjančių mokesčių bei kitų verslo sąnaudų.

   Susitikimo metu rūmų nariai aplankė ir pagrindinį „Klaipėdos energijos“ gamybinį padalinį, kur galėjo išvysti modernizuotus įrengimus, sužinoti apie jų veikimo principus.

Renginyje dalyvavo 16 rūmų narių atstovų.

Susisiekime
Captcha