Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Apklausa: narystę rūmuose rekomenduoja visi

       Siekdami ir toliau pateisinti esamų ir būsimų rūmų narių lūkesčius bei tikslingai pasirinkti tolimesnes rūmų veiklos kryptis, sausį tradiciškai atlikome rūmų narių apklausą, kurios tikslas - sužinoti rūmų narių poreikius bei problemas, su kuriomis susiduriama, išsiaiškinti rūmų narių nuomonę apie rūmų vykdomos veiklos aktualumą, teikiamų paslaugų įvairovę bei kokybę, pageidaujamas rūmų rengiamų praktinių seminarų, mokymų temas. 

     Apklausos rezultatai atskleidė, jog rūmų veikla ir tikslai  rūmų nariams yra žinomi ir suprantami. Aktualiausia rūmų paslauga nariams yra verslo informacijos teikimas. 80 proc. respondentų taip pat išskiria dalyvavimą praktiniuose seminaruose, mokymuose, konsultacijose. Rūmų nariams aktualus dalyvavimas teminiuose rūmų renginiuose, susitikimuose, verslo misijose bei verslo kontaktų renginiuose.

     96 proc. apklausoje dalyvavusių rūmų narių teigia, jog narystė Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose atitinka jų lūkesčius. Džiugina tai, jog visi respondentai be išimties, remdamiesi bendradarbiavimo su rūmais patirtimi, rekomenduotų narystę rūmuose savo verslo partneriams, užsakovams, paslaugų teikėjams ir gavėjams.

     Tarp paprašytų įvardinti problemų, su kuriomis susiduria rūmų narių įmonės, dažniausiai paminėtos šios: nuolatinis verslo neužtikrintumas, geopolitinė situacija, rinkos susitraukimas, vėluojantys atsiskaitymai, bankų stabdomi tarptautiniai pervedimai, kvalifikuotų darbuotojų trūkumas. 44 proc. respondentų mano, jog rūmai galėtų padėti sprendžiant įvardintas problemas.

     Šios apklausos metu sulaukėme daug išsamių atsakymų iš rūmų narių dėl juos dominančių renginių temų bei ekonomikos ekspertų, valdžios atstovų, su kuriais būtų aktualu susitikti. Atsižvelgiant į gautus atsakymus, rūmų narius labiausiai domina: pardavimų, tvarumo, dirbtinio intelekto, žmogiškųjų išteklių valdymo, pokyčių NT srityje temos bei ekonominės prognozės.

     Apklausos dalyviai tikisi, jog bus išlaikyta dabartinė rūmų veiklos kryptis, ir toliau vyks glaudus bendradarbiavimas, teikiama konkreti informacija apie galimybes verslui bei priimami ilgalaikiai sprendimai atstovaujant verslo interesams.

     Dėkojame rūmų nariams už aktyvumą ir kviečiame nuolat teikti pasiūlymus, pageidavimus dėl rūmų veiklos ir aktualių renginių. Jūsų pasiūlymų visada laukiame el. paštu: zinios@kcci.lt.

Susisiekime
Captcha