Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Klaipėdoje įvyko Europos įmonių tinklo jūrinio sektoriaus partnerių susitikimas

   Birželio 8 – 9 d. Klaipėdoje Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kvietimu lankėsi projekto Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network) jūrinio sektoriaus partneriai iš užsienio verslui atstovaujančių organizacijų.

   Dvi dienas trukusiame renginyje Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų partneriai, Europos įmonių tinklo ekspertai iš Danijos, Vokietijos, Suomijos, Lenkijos ir Bulgarijos lankėsi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje, kurioje generalinis direktorius Algis Latakas svečiams pristatė Lietuvos jūrinio sektoriaus ir Klaipėdos uosto veiklą, plėtros projektus konkurencingumui didinti. Su miestu ir uostu svečiai susipažino iš uosto akvatorijos pusės. Antrąją susitikimo dieną vyko B2B susitikimai, kuriuose kvietėme dalyvauti ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius.

   Pagrindinis pirmą kartą po dviejų pandemijos metų vykstančio jūrinio sektoriaus partnerių susitikimo tikslas aptarti jūrinio verslo problemas ir iššūkius, su kuriais susiduriama skirtingose Europos šalyse.

Susisiekime
Captcha