Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Klaipėdos regiono įmonės dalyvauja verslo misijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose

   Tebesitęsia nuo lapkričio 15d. iki lapkričio 24d. truksianti Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengta verslo misija į Los Andželą ir Las Vegą (JAV), apsilankant renginių ir pramogų organizatorių parodoje „LDIShow“, ir dalyvaujant mokymų sesijose bei individualiuose verslo susitikimuose (B2B).

   Rūmų surengtoje verslo misijoje dalyvauja 7-ių įmonių atstovai. Las Vege jie turėjo unikalią galimybę išvysti ir išbandyti modernias vaizdo ir garso technologijas, dalyvauti mokymų sesijose bei konferencijose apie naujausius sprendimus renginių metu, susipažinti su skaitmenizavimo galimybėmis.

   Verslo misijos metu įvyko ir individualūs susitikimai. Vienas iš jų – ne kasdien pasitaikanti galimybė apsilankyti cirko šou „Cirque du Soleil“ užkulisiuose, susipažinti su šio šou technikos galimybėmis.

   Pasak rūmų tarybos nario, UAB „Pro DJ“ direktoriaus D. Bajoro, Las Vege vykusioje parodoje pavyko užmegzti kontaktus su LED ekranų gamintoju, kuris atitinka jų veiklos lūkesčius. Dovydas Bajoras: „Mūsų veikla - renginių techninis aptarnavimas, todėl labai vertiname unikalią galimybę, kurią suteikė rūmai, sutikti šios srities profesionalus. Apsilankėme cirko šou „Cirque du Soleil“ užkulisiuose ir sužinojome, kaip įgyvendinami ypač sudėtingi techniniai sprendimai, kurie jau 24 metus žavi šio šou žiūrovus“.

   Los Andžele verslo misijos dalyviai dalyvaus susitikime Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate: susitiks su gen. konsule Laima Jurevičiene bei komercijos atašė Mantu Zamžicku. Susitikimo metu įmonės pristatys savo veiklą bei susipažins su JAV rinka, jos naujovėmis.

   Projekto „Naujos galimybės LT“ verslo misijų tikslas - didinti Jūsų įmonės žinomumą bei rasti verslo partnerių užsienio rinkose. Pagal vykdomą projektą SVV įmonėms, atitinkančioms nustatytus kriterijus, numatyta iki 70 proc. kompensuoti verslo misijos išlaidas.

Susisiekime
Captcha