Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Narių apklausa: narystę rūmuose rekomenduotų 87 proc. jos dalyvių

   Rūmai tradiciškai atliko apklausą, kurios pagalba siekėme sužinoti narių nuomonę apie rūmų veiklą, teikiamų paslaugų kokybę. Gruodį atlikta apklausa atskleidė, kad beveik 96 proc. narių rūmų veikla yra žinoma ir suprantama. Jie labiausiai vertina verslo, ES kvietimų projektams finansuoti informacijos teikimą, galimybę dalyvauti praktiniuose seminaruose ir mokymuose, įmonių veiklos sklaidos ir reklamos galimybes.

   73,9 proc. rūmų narių teigia, kad yra patenkinti naryste rūmuose ir ji atitinka jų lūkesčius, net 87 proc. respondentų narystę rūmuose rekomenduotų savo verslo partneriams ir kolegoms.

   Džiaugiamės, kad šios apklausos metu sulaukėme daug išsamių atsakymų iš rūmų narių, kurie pateikė juos dominančių renginių bei seminarų temas. Atsižvelgiant į gautus atsakymus, rūmų narius labiausiai domina: pardavimų, rinkodaros, investicijų, finansų, nekilnojamo turto, tarptautinės prekybos, skaitmenizavimo temos. Apklausos dalyviai taip pat nurodė, kad rūmų veikloje jie pasigenda nuoseklumo ir ilgalaikių sprendimų atstovaujant verslo interesams.

 Dėkojame rūmų nariams, kurie pateikė pasiūlymus bei pageidavimus. Atsižvelgdami į juos planuosime tolimesnį rūmų darbą.

Susisiekime
Captcha