Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Tarp opiausių verslo problemų - Klaipėdos pasiekiamumas

   Lapkričio 7 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas V. Pleskovas ir generalinis direktorius V. Krolis dalyvavo pirmajame Klaipėdos miesto verslo aplinkos grupės susitikime. Grupė, kurioje – 11 narių, sudaryta Klaipėdos mero potvarkiu. Jos tikslas – prisidėti prie Klaipėdos miesto verslo politikos formavimo, skatinti verslo plėtrą, aplinkos jam gerinimą ir verslumą, užtikrinti verslui atstovaujančių asociacijų ir savivaldybės institucijų ir įstaigų bendradarbiavimą.

     Pirmajame susitikime buvo aptarta bendra verslo situacija mieste, svarbiausi infrastruktūros projektai, miesto ateities vizija. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai kaip vieną iš opiausių miesto verslui problemų priminė Klaipėdos pasiekiamumą ir susisiekimą iš Palangos oro uosto. Po pandemijos daugiau skrydžių krypčių neatsirado, jų net sumažėjo: šiuo metu iš Palangos oro uosto yra tik keturios kryptys, dėl to mažėja ir keleivių skaičius, regionas sudėtingai pasiekiamas verslo užsienio partneriams, turistams. VĮ Lietuvos oro uostai didžiausią skrydžių skaičių ir toliau planuoja iš Vilniaus, taip dar labiau didindami Vakarų Lietuvos regiono atskirtį. Tuo pat metu Klaipėdos meras A. Vaitkus, kuris yra regiono plėtros tarybos pirmininkas, teigė, kad skrydžiams pritraukti ir jų marketingui regiono savivaldybės galėtų skirti iki 300 tūkst. Eur.

     Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, siekdami pagrįsti verslui aktualias skrydžių iš Palangos oro uosto kryptis, parengė apklausą ir kviečia joje dalyvauti. Apibendrinti apklausos rezultatai bus pateikti Klaipėdos miesto savivaldybei, regiono plėtros tarybai, Susisiekimo ministerijai ir VĮ Lietuvos oro uostai. Paskutinį kartą tokia apklausa vyko 2019 metais. Jūsų atsakymų laukiame iki lapkričio 28 d.

DALYVAUTI APKLAUSOJE

Susisiekime
Captcha