Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Žvilgsnis į praėjusius metus

   2022 metai verslo, o tuo pačiu ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų veikloje išliks kaip nelengvi ir permainingi, pareikalavę greitų ir nestandartinių sprendimų.

   Pasibaigę metai buvo pažymėti karo Europoje, anksčiau Lietuvoje nematytų rekordinių infliacijos, elektros ir dujų kainų, neplanuotų pokyčių prekių rinkose ir tiekimo grandinėse ženklais. Kartu su verslu skubinome valdžios institucijų veiksmus ir sprendimus padedant įmonėms išgyventi ir veikti 3 - 4 kartus padidėjus elektros kainoms, ieškojome naujų rinkų, tiekėjų – naujų galimybių verslui.

   Praėjusiais metais Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai surengė nemokamus 72 renginius verslui: konferenciją, skirtą naujai atsiradusioms rizikoms aptarti, konsultacijas ES paramos, verslo, procesų, pokyčių valdymo klausimais, susitikimus su Energetikos ministerijos, šios srities agentūrų vadovais. Taip pat surengti praktiniai mokymai smulkių ir vidutinių įmonių vadovams įmonės finansų valdymo srityje. Po koronaviruso pandemijos vėl vyko gerosios praktikos susitikimai pramonės įmonėms (AB „Klaipėdos energija“ ir AB „Klaipėdos nafta“), rūmų narių bendradarbiavimui ir bendrų verslo sąlyčio taškų paieškai skirti penktadienio susitikimai „Narys – nariui“. Per praėjusius metus susitikome ir su labiau nuo Klaipėdos nutolusių įmonių Kretingoje, Skuode, Tauragėje, Šilutėje vadovais.

   Be veiklos regione Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų pagyvėjo ir užsienio šalyse: pagal rūmų administruojamus programos „Naujos galimybės LT“ projektus surengtos 4 verslo misijos – su turizmo ir transporto sričių įmonėmis į Hamburgą (Vokietija), naujų verslo ryšių paieška turizmo srityje vyko Londone (Jungtinė Karalystė), o renginių organizatoriai lankėsi šios srities parodoje JAV.

   Verslui aktualiais klausimais surengti 58 individualūs verslo susitikimai, įvykę verslo renginių metu. Siekdami padėti rūmų nariams užmegzti naujus verslo ryšius ir pasirašyti verslo sutartis su užsienio įmonėmis, individualiai įmonėms pateikėme 330 užsienio verslo pasiūlymus.

Susisiekime
Captcha