Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Dalyvavimas parodoje Londone

Sausio 30 - vasario 3 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su septyniomis Klaipėdos ir Palangos turizmo įmonėmis pagal ES paramos priemonės "Naujos galimybės LT" projektą "Lietuvos pajūrio turizmo paslaugų žinomumo didinimas ir eksporto skatinimas" dalyvavo tarptautinėje parodoje "Destinations: the Holiday and Travel Show" Londone. 

Parodoje bendrame “Lietuvos pajūrio“ stende buvo pristatomos 7 turizmo įmonės iš Klaipėdos ir Palangos: viešbučiai "National Hotel", "Gradiali", "Vanagupė", "Grand Baltic Dunes", "Atostogų parkas" ir turizmo agentūros "Klaipėda Tours" ir "Baltic Bike Travel". Dalyvaudami parodoje dalyviai užmezgė naujų kontaktų, susitiko su esamais ir naujais verslo partneriais, padidino savo konkurencingumą, pristatė savo veiklą ir Lietuvos pajūrio regioną. Parodoje dalyvius aplankė komercijos atašė Jungtinėje Karalystėje Mantas Zamžickas. Kartu su juo buvo aptartos Lietuvos ir Jungtinės Karalystės verslo bendradarbiavimo galimybės.

Dalyvių teigimu, 95 proc. lankytojų į klausimą, kokią asociaciją kelia Lietuvos pavadinimas, atsakė, kad jokios. Britus labiausiai domina aktyvi veikla gamtoje. Parodoje dalyvavusių įmonių atstovai parsivežė "namų darbų": šūsnį anketų atostogų pasiūlymams pateikti. 

Susisiekime
Captcha