Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Izraelį

Vasario 11-15 dienomis Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su septyniomis Klaipėdos ir Palangos turizmo įmonėmis pagal ES finansuojamos priemonės "Naujos galimybės LT" projektą "Lietuvos pajūrio turizmo paslaugų žinomumo didinimas ir eksporto skatinimas" dalyvavo verslo misijoje Izraelyje, Tel Avive.

     Verslo misija į šią šalį surengta pirmą kartą. Verslo misijos metu įmonės lankėsi tarptautinėje turizmo parodoje  “IMTM 2019”, kur pagal iš anksto suplanuotą grafiką dalyvavo individualiuose verslo susitikimuose su Izraelio turizmo  atstovais. Surengtas verslo kontaktų renginys Lietuvos ambasadoje, kurio metu bendradarbiavimo turizmo srityje galimybes pristatė ambasadorius Edminas Bagdonas. Vakarų regiono įmonės susirinkusiems Izraelio turizmo ir žiniasklaidos atstovams pristatė savo atstovaujamą verslą bei siūlomas paslaugas, aktyviai teikė informaciją apie abiejų šalių bendradarbiavimo galimybes.

Paaiškėjo, jog pritraukti Izraelio klientą, ypač tą, kuris neturi  jokių sąsajų su Lietuva, nėra paprasta. Situaciją apsunkina tai, jog nėra tiesioginio oro susisiekimo su Lietuvos pajūriu.  Labiausiai izraeliečius Lietuvoje domintų gamta, aktyvaus poilsio su vaikais galimybės. Po susitikimo ambasadoje Palangos ir Klaipėdos regiono įmonės planuoja pasikviesti Izraelio turizmo verslo atstovus pažintiniam turui.

Susisiekime
Captcha