Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų narių susitikimas prie arbatos puodelio „Narys-nariui“

Gegužės 4 d. įvyko  pirmasis rūmų narių susitikimas „Narys - nariui“, kuris sulaukė nemažo rūmų narių susidomėjimo (dalyvavo 23 rūmų narių atstovai) bei teigiamų dalyvių atsiliepimų. Susitikime dalyvavę rūmų nariai turėjo galimybę pristatyti atstovaujamą įmonę, gaminį ar teikiamą paslaugą, papasakoti apie naujoves ir tuo pačiu susipažinti su kitais nariais bei jų veikla.

UAB „Gijoneda“ direktorius Edmundas Jankus pasidalijo informacija apie nekilnojamo turto rinkos naujienas. Kalbėta apie tai, jog nekilnojamo turto rinka Klaipėdoje yra stabili. Itin didelis susidomėjimas Klaipėdos rajonu, kuriame esančių individualių namų kainos konkuruoja su Klaipėdos mieste esančių butų kainomis. Klaipėdos mieste suplanuotų sklypų yra, bet statybos ten kažkodėl nevyksta. Pastebima tendencija, kad į statybų sektorių ateina žmonės, iki tol nelabai turėję sąsajų su šia veikla. Gyventojų investicijų į nekilnojamą turtą tendencija išlieka. Tačiau daugelis pritarė minčiai, kad pritraukti verslo investuotojus išlieka sudėtinga. 

Susitarta tokius susitikimus rengti pirmąjį kiekvieno mėnesio penktadienį. Taigi, kitas susitikimas planuojamas birželio 1 d. Apie susitikimo temą ir vietą informuosime artimiausiu metu.

Susisiekime
Captcha