Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Eksporto prizas - UAB "Atostogų parkas"

     Vakar, rugsėjo 28 dLietuvos Respublikos Vyriausybėje buvo įteikti apdovanojimai geriausius eksporto rodiklius praėjusiais metais pasiekusioms įmonėms. "Lietuvos eksporto prizas 2019" eksporto prizu buvo apdovanotas ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų narys - UAB "Atostogų parkas". Renginys turėjęs vykti kovą, dėl pandemijos buvo perkeltas į rudenį.

   Konkursą „Lietuvos eksporto prizas“ Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai rengia jau devynioliktus metus, siekdami plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas bei panaudoti tam palankias sąlygas. 

   UAB "Atostogų parkas" užsieniečių turistų skaičius 2019 m. augo daugiau kaip 74 procentais. Bendrovė savo veikloje aktyviai diegia žiedinės ekonomikos elementus: poilsio ir sveikatinimo komplekso šildymui, procedūroms naudojami atsinaujinantys resursai: gydomųjų savybių turintis purvas - sapropelis, šildymui naudojamas biokuras, be chloro valomas baseinų vanduo. Per 2019 m. įmonės pardavimų apimtys padidėjo 16 proc., sukurtos 48 naujos darbo vietos, bendrovė savo apgyvendinimo, poilsio ir sveikatinimo paslaugas teikė turistams iš naujų rinkų, tarp kurių – Didžioji Britanija, Izraelis, Švedija, Portugalija, Armėnija ir kt.

    Laureatus apdovanojęs Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis teigė, kad eksportas yra pagrindinis mūsų šalies variklis, kuriam sušlubavus realybė būtų mažiau džiuginanti nei rodo naujausia šalies statistika. „Džiaugiuosi, kad nepaisant neeilinių iššūkių, mūsų verslui atsivėrė ir naujos galimybės, kuriomis pasinaudoja iniciatyvios, mąstančios ir veržlios įmonės“, – sakė premjeras.

Daugiau informacijos apie renginį:

Susisiekime
Captcha