Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Kovo 15 d. rūmai surengė seminarą "Muitinės veiklos aktualijos ir pasikeitimai, apie kuriuos verslas turėtų žinoti ir taikyti savo veikloje"

     Kovo 15 d. Klaipėdos rūmai kartu su Klaipėdos teritorine muitine bei Muitinės departamentu surengė verslo susitikimą tema "Muitinės veiklos aktualijos ir pasikeitimai, apie kuriuos verslas turėtų žinoti ir taikyti savo veikloje". Susitikime dalyvavo Muitinės departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas J. Miškinis. Renginio metu buvo aptartos garantijos dokumento išdavimo sąlygos, muitinės sandėlių, laikinojo saugojimo sandėlių veiklos ir priežiūros pokyčiai bei perspektyvos. 

  Informaciją apie verslui aktualius muitinės pertvarkos procesus pateikė Muitinės departamento Muitinės kontrolės organizavimo skyriaus viršininkas L. Žlabys. Jo teigimu, nuo kovo 17 d. pradėjo veikti virtualus automatizuotas centras, kuris paskirstys ir suvienodins darbo krūvį visiems muitinės postų darbuotojams Lietuvoje. Tokiu būdu pagreitės deklaracijų priėmimas ir apdorojimas, nes dalį  administravimo darbų bus galima perduoti pačiai tikrinimo valdymo sistemai (nenaudojant ar naudojant mažiau žmogiškųjų išteklių). Diskusijos su verslininkais metu Muitinės atstovai išsiaiškino šiuo metu kylančias problemas ir žada jas spręsti. Renginyje dalyvavo 43 įmonių atstovai.

Susisiekime
Captcha