Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų narių klubas "Kaip įveikti iššūkius ir išvengti klaidų krizės ir išėjimo iš krizės metu"

   Lapkričio 24  d. surengtas Rūmų narių klubo susitikimas  „Kaip įveikti iššūkius ir išvengti klaidų krizės ir išėjimo iš jos metu". Jo metu kalbėta apie svarbiausius vadovo veiksmus šios pandemijos akivaizdoje. Įmonės darbuotojams yra svarbu iš vadovo gauti detalią informaciją ir jausti atgalinį ryšį. Taip pat pabrėžta, jog ilagalaikėje perspektyvoje laimi tos įmonės, kurios laikosi savo vertybių ir turi tolimąją viziją. Stiprios įmonės išmoksta krizės pamokas ir taip sustiprina įmonę, sukurdamos krizių prevencijos sistemą (planus A, B, C).

  Įmonės viduje vienu iš prioritetų turi išlikti užtikrintas darbuotojų sveikatos ir gerovės saugumas, išlaikant komunikavimą ir pasitikėjimą organizacijoje. Nuotolinio darbo taisyklės - iškomunikuotos darbuotojams ir vieningai/sinchroniškai pateikiama papildoma informacija.  

    Pagal mokslininkų paskaičiavimus net išradus vakciną pavasarį, gyvenimas su suvaržymais išliktų iki 2022 metų vidurio. Lektorės pabrėžė, jog technologijos yra naujoji realybė ir patarė rasti balansą tarp nuotolinio ir įprasto darbo. 

    Renginyje dalyvavo 9 rūmų narių atstovai.

Susisiekime
Captcha