Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Pajūrio turizmo įmonių verslo misija Niujorke (JAV)

          Sausio 21 d. - 26 dienomis 5 rūmų nariai: kelionių dviračiais agentūra – „Baltic Bike Travel“ ir viešbučiai „Atostogų parkas“, „National Hotel“, „Grand Baltic Dunes“ ir „Gradiali“ dalyvavo rūmų organizuotoje verslo misijoje JAV Niujorke, kurios tikslas - didinti Lietuvos pajūrio, kaip turistinio krašto, žinomumą, gerinti jo įvaizdį, pritraukti didesnį užsienio turistų srautą ir taip prisidėti prie turizmo paslaugų sezoniškumo mažinimo bei eksporto skatinimo.

      Verslo misijos metu, sausio 23 d. Lietuvos generaliniame konsulate Niujorke  buvo surengtas verslo kontaktų renginys, kuriame dalyvavo daugiau kaip 20 amerikiečių įmonių atstovų iš įvairių turizmo įmonių. Renginio dalyvius pasveikino Gitana Skripkaitė - patarėja, laikinai vykdanti Niujorko Generalinio konsulato vadovo funkcijas. Savo patirtimi bei įžvalgomis apie bendradarbiavimą pasidalino „Wayne Media Group“ vadovas Wayne Lee, kuris yra atsakingas už Lietuvos turizmo pristatymo galimybes JAV. Kiekvienas Lietuvos delegacijos atstovas pristatė savo atstovaujamą verslą bei siūlomas paslaugas, pademonstravo video medžiagą,  taip pat aktyviai teikė informaciją apie abiejų šalių bendradarbiavimo galimybes. Po pristatymų vyko individualūs susitikimai. Dalyviai taip pat buvo kviečiami paragauti lietuviško maisto: juodos duonos, lašinių ir net cepelinų.

       Sausio 24 – 25 d. įmonės lankėsi tarptautinėje turizmo parodoje – „NY Travel Show“. Šią parodą organizuoja populiarus dienraštis „New York times“ ir ji yra viena didžiausių bei populiariausių Amerikoje: daugiau kaip 700 dalyvių iš 175 šalių, per dvi dienas joje apsilanko virš 35 tūkst. lankytojų. Parodoje įmonės dalyvavo įvairiuose seminaruose, kuriuose viso pasaulio ekspertai dalinosi patirtimi apie turizmo ir viešbučių rinką bei iššūkius.

        Verslo misija buvo surengta pagal Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vykdomą ES projektą "Lietuvos pajūrio turizmo paslaugų žinomumo didinimas ir eksporto skatinimas".

Susisiekime
Captcha