Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Šventinis rūmų narių susitikimas - "PROTŲ KARAI"

16

Šventinis rūmų narių susitikimas

   Gruodžio 12 d. pavakarę rūmų nariai rinkosi į paskutinį šiemet nuotaikingą ir jaukų  rūmų narių susitikimą- žaidimą „PROTŲ KARAI“, kuriame varžėsi  5 mišrios rūmų narių komandos. „Protų karų“ žaidimą sudarė 5 teminiai turai. Pirmiausia reikėjo įveikti kalėdinio turo klausimus, vėliau sekė verslo turas, trečiajame- gudručių ture - laukė sudėtingesni klausimai, su kuriais dalyviai puikiai susidorojo. Klausimų turą užbaigėme muzikiniais klausimais ir užduotimis.  Paskutiniame, penktajame ture dalyviai turėjo išnarplioti 2 žodžių grandinėles, po kuriomis slėpėsi Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų pavadinimas bei iš renginio rėmėjų  logotipų sudėtas žodis „Draugystė“.  Dalyvių reakciją patikrino smagūs žaidimai, surengti tarp klausimų turų.

   Visos komandos rungėsi azartiškai, demonstravo ne tik puikias žinias, bet ir išmonę. Užduotims atlikti teko pasitelkti ir kūrybiškumą, ir gebėjimą žaibiškai reaguoti netikėtose situacijose.

   Didžiausią taškų kraitį sukaupė komanda „Pirmi nuo durų“ (kapitonas Alvydas Noreika, AS "Citadele banka"), antrieji - „Kalėdiniai pirmūnai“ (kapitonas Saulius Nemanius, UAB „SDG“). Trečioji vieta skirta komandai „5 tankistai ir Zarina“ (kapitonas Irmantas Karpis, UAB "Atostogų parkas"). Prizines vietas pelniusieji tik nedidele taškų persvara aplenkė kitas komandas. Tačiau tokiame šventiniame turnyre pralaimėtojų būti tiesiog negali – malonus bendravimas, visų įsitraukimas, komandinė dvasia, šypsenos ir gera nuotaika, lydėjusi šį paskutinį rūmų šiemet organizuotą renginį, tikimės, neblės ir kitąmet.

   Daugiau nuotraukų iš kalėdinio "Protų karai" žaidimo rasite čia.

Susisiekime
Captcha