Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

PER RŪMŲ GIMTADIENĮ - JŪRINIO VERSLO FORUMAS

        Spalio 1 d. savo 101-ąjį gimtadienį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasitiko surengdami tarptautinį Jūrinio verslo forumą. 

     Renginyje pristatytos ir aptartos jūrų laivybos sektoriaus aktualijos, inovacijos laivų statybos pramonėje. Taip pat kalbėta apie atsinaujinančius energijos išteklius bei ateities išmaniuosius uostus. Forumo pranešėjai, ilgametę patirtį jūriniame versle sukaupę aukščiausio lygio vadovai - ekspertai, gerai žinomi Lietuvoje ir už jos ribų, pasidalino savo patirtimi, įžvalgomis ir aktualia informacija.

      Konferencijos pabaigoje vyko ekspertų diskusija „Mėlynojo proveržio strategijos įgyvendinimas - realybė ar nepagrįsta svajonė?“. Diskusijos temą pristatė ir moderavo Klaipėdos LEZ valdymo bendrovės generalinis direktorius Eimantas Kiudulas. Diskusijoje dalyvavo: Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis, AB „Klaipėdos nafta“ teisės ir administravimo direktorius Rytis Valūnas, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vladas Pleskovas.

   Diskusijos metu E. Kiudulas kaip gerąjį pavyzdį pateikė Airijos miestelį Golvėjų, kurio užsibrėžta ir įgyvendinta strategija įkvėpė Klaipėdos "Mėlynąjį proveržį". Diskusijoje išryškėjo nuomonė, kad strategijai reikia įkvėpti naujos gyvybės, skirti daugiau dėmesio pozityviai komunikacijai, marketingui. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vladas Pleskovas pažymėjo, kad strategija buvo pradėta rengti nelabai ją derinant su verslu.

   Renginys buvo organizuojamas atsižvelgiant į Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas. Todėl renginyje „gyvai“ dalyvavo 70 dalyvių, nuotolinę transliaciją stebėjo 1937 asmenys. Tiesioginė forumo transliacija vyko socialiniame tinkle "Facebook" (Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų, portalų "Atvira Klaipėda", "Klaipėda, aš su tavim", "Klaipėda gyvai" paskyrose).

Dalyvių atsiliepimai:

  • "Ačiū rūmams: tikrai gerai praleidau laiką, klausantis pranešėjų bei diskusijos Jūrinio verslo forume. Širdis džiaugiasi, kai matai darančius, švytinčiomis akimis pristatančius savo pasiekimus ar siekius. Tiek rūmai, tiek rūmų nariai, kryptingai dirbdami, veda miestą į pažangą ir ateitį."
  • "Dėkoju už galimybę dalyvauti, pasisakyti, šiek tiek prisidėti prie šio nuostabaus renginio. Man asmeniškai jis labai patiko. Dėkoju už puikų, kaip visada, organizavimą. Viskas labai aukšto lygio."
  • "Dėkojame Jums už profesionalią renginio organizaciją bei sudarytą platformą skleisti inovatyvią informaciją apie Klaipėdos uostą."
  • "Sveikinu su geru ir įdomiu renginiu."

Renginio nuotraukų galeriją rasite čia.

Renginio vaizdo įrašą rasite čia.

Susisiekime
Captcha