Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Rūmų veiklos 100-mečio akimirkos

Dalyvių atsiliepimai:

"...noriu darsyk padėkoti – to-bu-las renginys: puikus koncertas, labai šilta atmosfera, viskas apgalvota nuo...iki. Manau, daug įtampos ir nemiegotų naktų, kad tokį reikalą suorganizuoti – komplimentai visai komandai!"

"...dėkojame už nuostabų vakarą. Gyvuokite dar daug, daug metų."

"...dėkojame Jums už įstabų ir įsimintiną renginį. Daug įdėjote širdies ir darbo jį organizuodami. Viskas buvo tobula. Kaip visada klaipėdiečiai moka ir dirbti, ir švęsti. Geriausios kloties Jums Jūsų darbuose ir siekiuose."

"...ačiū už nuostabias vakaro akimirkas. Renginys buvo puikus. Klaipėdos rūmams linkiu tolimesnės sėkmės."

Spalio 1 d., Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai paminėjo jubiliejinę rūmų veiklos Klaipėdos krašte 100 - mečio sukaktį.

Renginio metu oficialioje dalyje tradiciškai buvo įteikti svarbiausi Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimai – sidabro „Darbo žvaigždės“ bei Padėkos ženklai. Šiemet II laipsnio (sidabro) „Darbo žvaigždės" buvo įteiktos Martinui Gusiatinui, už investicijas ir investicinius projektus Klaipėdoje, ilgametę labdaringą veiklą, Sigitui Paulauskui, UAB „Vakarų medienos grupė“ valdybos pirmininkui – už vadovavimą Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmams 1999 – 2003 m. bei Pauliui Pleskovui, UAB „Transkona“ generaliniam direktoriui, už ilgametę bendrystę rūmuose, inovacijų diegimą automobilių techninio aptarnavimo srityje.

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Padėkos ženklai" įteikti įmonei AB „Klaipėdos baldai“ - seniausiam rūmų nariui, vienam iš rūmų steigėjų – už bendrystę rūmuose nuo 1993 m. lapkričio 4 d. (apdovanojimą atsiėmė bendrovės generalinis direktorius Gintautas Vitkevičius) bei UAB „Etna“, vienai iš įmonių - rūmų steigėjų – už bendrystę rūmuose nuo 1993 m. lapkričio 12 d. (apdovanojimą atsiėmė bendrovės vyriausioji finansininkė Agnieška Maslova). Rūmų „Padėkos ženklai" taip pat buvo įteikti Algimantui Bružui, UAB „Aidila“ direktoriui, už ilgametę bendrystę rūmuose, verslo plėtojimą, inovacijų diegimą, Irenai Šiaulienei, Seimo vicepirmininkei, už rūmų kaip verslo savivaldos organizacijos vaidmens Lietuvoje stiprinimą bei Simonui Gentvilui, Seimo nariui, už nuolatinį dialogą sprendžiant verslui iškylančias problemas, gerinant verslo aplinką, rūmų kaip verslo savivaldos organizacijos vaidmens Lietuvoje stiprinimą.

Renginio nuotraukų galeriją rasite čia.

Publikacijos apie renginį:

Klaipėdos rūmų istorijos pėdsakais

       Klaipėdos krašte ši verslo savivaldos organizacija buvo įsteigta anksčiau negu Lietuvoje (1925 m. Kaune). Šiandien veikiantys Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai tai laiko verslo bendrystės tradicijų tąsa.

      Klaipėdos pirklių korporacija buvo pertvarkoma į Prekybos rūmus remiantis nauja 1897 m. Prūsijos įstatymo redakcija. Ji suteikė rūmams juridinio asmens statusą ir naujų funkcijų, tarp kurių – ekspertų prisaikdinimas, produktų kilmės sertifikatų išdavimas, be to, turėjo prisidėti pildant prekybos registrą. 1919 m. spalio 1 d. Pirklių korporacijos taryba priėmė Reorganizavimo ir Prekybos rūmų rinkimų statutus. Klaipėdos prekybos rūmų (vok. Handelskammer Memel) veiklos teritorija apėmė Klaipėdos miesto ir Klaipėdos bei Šilokarčemos kaimiškąsias apskritis. (Istorikas Dr. Vasilijus Safronovas (2010 m.))

Daugiau Rūmų istorijos rasite čia.

Susisiekime
Captcha