Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Naujienos ir renginiai

Reklama

Įvykių kalendorius

Verslo misija į Daniją/Švediją

Lapkričio 13-14 d. įvyko rūmų surengta turizmo  verslo misija į Daniją (Kopenhagą) ir Švediją (Malmę)

Pirmąją misijos dieną septynios turizmo įmonės iš Klaipėdos ir Palangos lankėsi Lietuvos Respublikos ambasadoje Danijoje, kur susitiko su Lietuvos Respublikos ambasadore Ginte Bernadeta Damušis, kitais Lietuvos diplomatais, dalyvavo surengtuose verslo susitikimuose su  Danijos turizmo sektoriaus įmonėmis, turų operatoriais. Antrąją dieną dalyviai susitiko su Švedijos turizmo sektoriaus atstovais Malmėje. Susitikimo metu dalyvius pasveikino Lietuvos Garbės Konsulas Švedijoje p. Ingmar Ingstad.

Siekiant didinti Lietuvos pajūrio, kaip turistinio krašto žinomumą, pritraukti didesnį užsienio turistų srautą abiejų susitikimų metu buvo pristatytos turizmo ir sveikatingumo galimybės Lietuvos pajūryje. Individualių verslo susitikimų metu buvo siekiama rasti bendradarbiavimo galimybių. Iš viso įvyko 91 susitikimas.

Verslo misijoje dalyvavo 7 turizmo įmonės iš Klaipėdos ir Palangos: viešbučių "National Hotel", "Gradiali", "Vanagupė", "Grand Baltic Dunes", "Atostogų parkas" ir turizmo agentūrų "Klaipėda Tours" ir "Baltic Bike Travel". Verslo misijoje taip pat dalyvavo Klaipėdos ir Neringos turizmo informacijos centrų atstovai.

Susisiekime
Captcha